Jeff Butcher nie żyje, aktor serialu Ranczo
Fot. Facebook @TVPSeriale
POŻEGNANIE

Nie żyje Jeff Butcher. Aktor serialu Ranczo zmarł niespodziewanie...

Miał 42 lata...

VIVA! 25 kwietnia 2018 11:50
Jeff Butcher nie żyje, aktor serialu Ranczo
Fot. Facebook @TVPSeriale

Nie żyje Jeff Butcher, aktor kanadyjskiego pochodzenia, znany w Polsce przede wszystkim dzięki roli Jerry’ego w kultowym serialu Ranczo. Zmarł nagle w sobotę w wieku 42 lat. O jego śmierci poinformowało TVP.

Aktor znany z serialu Ranczo nie żyje

Jeff Butcher do Polski przyjechał w 1995 roku na Międzynarodowe Igrzyska w siatkówce dla osób niepełnosprawnych. Poznał wtedy polską tłumaczkę, zakochał się w niej i został w Polsce. Był dziennikarzem i aktorem-amatorem, zajmował się też tłumaczeniem. To on przetłumaczył na język angielski filmy Lejdis, Testosteron czy Dom zły. Przez pewien czas współpracował z profesorem Leszkiem Balcerowiczem, jako korektor jego tekstów.

„W wieku 42 lat zmarł nagle Jeff Butcher, Kanadyjczyk, znany z roli Jerry’ego z serialu „Ranczo” TVP. Był managerem, dziennikarzem, cenionym tłumaczem filmowym, aktorem-amatorem. Mieszkał w Polsce od 1995 roku. Urodził się w 1975 roku w Belleville, Ontario w Kanadzie, zmarł niespodziewanie, 21 kwietnia w sobotę w domu w Konstancinie”, poinformowało TVP w komunikacie. 

Jeff Butcher nie żyje, aktor serialu Ranczo
Fot. Facebook @TVPSeriale

Aktor z Rancza nie żyje, Jeff Butcher
Fot. Facebook TVP/Seriale

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.