Jeff Butcher nie żyje, aktor serialu Ranczo
Fot. Facebook @TVPSeriale
POŻEGNANIE

Nie żyje Jeff Butcher. Aktor serialu Ranczo zmarł niespodziewanie...

Miał 42 lata...

VIVA! 25 kwietnia 2018 11:50
Jeff Butcher nie żyje, aktor serialu Ranczo
Fot. Facebook @TVPSeriale

Nie żyje Jeff Butcher, aktor kanadyjskiego pochodzenia, znany w Polsce przede wszystkim dzięki roli Jerry’ego w kultowym serialu Ranczo. Zmarł nagle w sobotę w wieku 42 lat. O jego śmierci poinformowało TVP.

Aktor znany z serialu Ranczo nie żyje

Jeff Butcher do Polski przyjechał w 1995 roku na Międzynarodowe Igrzyska w siatkówce dla osób niepełnosprawnych. Poznał wtedy polską tłumaczkę, zakochał się w niej i został w Polsce. Był dziennikarzem i aktorem-amatorem, zajmował się też tłumaczeniem. To on przetłumaczył na język angielski filmy Lejdis, Testosteron czy Dom zły. Przez pewien czas współpracował z profesorem Leszkiem Balcerowiczem, jako korektor jego tekstów.

„W wieku 42 lat zmarł nagle Jeff Butcher, Kanadyjczyk, znany z roli Jerry’ego z serialu „Ranczo” TVP. Był managerem, dziennikarzem, cenionym tłumaczem filmowym, aktorem-amatorem. Mieszkał w Polsce od 1995 roku. Urodził się w 1975 roku w Belleville, Ontario w Kanadzie, zmarł niespodziewanie, 21 kwietnia w sobotę w domu w Konstancinie”, poinformowało TVP w komunikacie. 

Jeff Butcher nie żyje, aktor serialu Ranczo
Fot. Facebook @TVPSeriale

Aktor z Rancza nie żyje, Jeff Butcher
Fot. Facebook TVP/Seriale

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…