Jeff Butcher nie żyje, aktor serialu Ranczo
Fot. Facebook @TVPSeriale
POŻEGNANIE

Nie żyje Jeff Butcher. Aktor serialu Ranczo zmarł niespodziewanie...

Miał 42 lata...

VIVA! 25 kwietnia 2018 11:50
Jeff Butcher nie żyje, aktor serialu Ranczo
Fot. Facebook @TVPSeriale

Nie żyje Jeff Butcher, aktor kanadyjskiego pochodzenia, znany w Polsce przede wszystkim dzięki roli Jerry’ego w kultowym serialu Ranczo. Zmarł nagle w sobotę w wieku 42 lat. O jego śmierci poinformowało TVP.

Aktor znany z serialu Ranczo nie żyje

Jeff Butcher do Polski przyjechał w 1995 roku na Międzynarodowe Igrzyska w siatkówce dla osób niepełnosprawnych. Poznał wtedy polską tłumaczkę, zakochał się w niej i został w Polsce. Był dziennikarzem i aktorem-amatorem, zajmował się też tłumaczeniem. To on przetłumaczył na język angielski filmy Lejdis, Testosteron czy Dom zły. Przez pewien czas współpracował z profesorem Leszkiem Balcerowiczem, jako korektor jego tekstów.

„W wieku 42 lat zmarł nagle Jeff Butcher, Kanadyjczyk, znany z roli Jerry’ego z serialu „Ranczo” TVP. Był managerem, dziennikarzem, cenionym tłumaczem filmowym, aktorem-amatorem. Mieszkał w Polsce od 1995 roku. Urodził się w 1975 roku w Belleville, Ontario w Kanadzie, zmarł niespodziewanie, 21 kwietnia w sobotę w domu w Konstancinie”, poinformowało TVP w komunikacie. 

Jeff Butcher nie żyje, aktor serialu Ranczo
Fot. Facebook @TVPSeriale

Aktor z Rancza nie żyje, Jeff Butcher
Fot. Facebook TVP/Seriale

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.