Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki, 9 maja 2019
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Gwiazda Rancza urodziła! Długo ukrywała ten fakt przed światem...

Znamy płeć i imię dziecka!

Konrad Szczęsny 6 czerwca 2019 10:40
Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki, 9 maja 2019
Fot. VIPHOTO/East News

Magdalena Waligórska urodziła drugie dziecko! Aktorka znana m.in. z serialu Ranczo długo ukrywała ten fakt przed mediami i fanami. Okazuje się, że gwiazda powitała na świecie latorośl 17 maja 2019 roku! W obszernym artykule szczegóły dotyczące porodu zdradził jeden z tygodników.

Magdalena Waligórska urodziła. Płeć i imię dziecka

Magdalena Waligórska w ostatnim czasie prowadziła cykl w Pytaniu na śniadanie, w którym przybliżała widzom tematykę ciąży i rodzicielstwa. Nic dziwnego! Gwiazda ma już jedno dziecko: syn Piotruś przyszedł na świat 18 lipca 2017 roku. Teraz aktorka wraz z mężem, Mateuszem Lisieckim, powitała na świecie córeczkę!

Według informacji tygodnika Na żywo dziewczynka po narodzinach ważyła 3800 gram i mierzyła 56 cm. Rodzice wybrali dla niej imię jeszcze przed porodem. Wspólnie zdecydowali, że nazwą ją Natalia. Dziecko przyszło na świat 17 maja 2019 roku w szpitalu w Piasecznie, przy porodzie był obecny także mąż Magdaleny Waligórskiej.

„Mateusz zakochał się w córce od pierwszego wejrzenia. (…) W tych pierwszych dniach bardzo pomagali nam rodzice mojego męża. Nasz synek Piotruś przebywał u nich, kiedy ja byłam na porodówce”, zdradziła gwiazda Rancza w rozmowie z Na żywo.

Aktorka ujawniła również, jak na pojawienie się młodszej siostrzyczki zareagował jej syn.

„Natalka przyjechała do Piotrusia z prezentem. Ofiarowała mu hulajnogę. Bardzo się ucieszył i od razu zaakceptował nowego członka rodziny. Teraz co chwila przychodzi do niej, głaszcze ją i przytula”, zwierzyła się aktorka.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Magdalena Waligórska z mężem Mateuszem Lisieckim:

Magdalena Waligórska z mężem

Córka Natalia to drugie dziecko gwiazdy Rancza. Para wychowuje już synka Piotrusia, który urodził się w lipcu 2017 roku:

Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki, 9 maja 2019
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!