O TYM SIĘ MÓWI

Okaleczała się, nie myła się. Szwagierka Whitney Houston ujawnia mroczne oblicze gwiazdy...

Tak wyglądały ostatnie chwile życia wokalistki

Gabriela Czernecka 16 sierpnia 2020 17:57

O ostatnich chwilach życia Whitney Houston opowiedziała właśnie jej szwagierka. Wybitna artystka nie miała lekkiego życia. Choć zawodowo odnosiła spektakularne sukcesy, to w życiu prywatnym los nie szczędził jej dramatów. Była uzależniona od alkoholu i narkotyków, a w ostatnich chwilach nie przypominała samej siebie...

Ostatnie chwile życia Whitney Houston

Whitney Houston zapisała się w historii jako wybitna artystka z niesamowitą skalą głosu, ale  jej życie nie było usłane różami - wręcz przeciwnie. Dziś częściej zamiast o jej talencie wspomina się o mrocznych sekretach. Przypomnijmy, że 48-letnia Whitney Houston utonęła w wannie w swoim pokoju w Beverly Hilton Hotel w Beverly Hills. W ciele gwiazdy odnaleziono mieszankę dziewięciu substancji - badania krwi wykazały obecność narkotyków. Zdjęcia z miejsca zdarzenia obiegły cały świat, i tak w naszej świadomości pozostał inny obraz - zamiast legendy muzyki dziś mówi się o spektakularnym upadku królowej. 

Molestowanie, prześladowanie w szkole, presja ze strony matki… Te wydarzenia z młodzieńczych lat miały tragiczny wpływ na całe późniejsze życie Whitney Houston. Nie czuła się pewnie, jeśli chodzi o orientację seksualną, a bliscy twierdzą, że to właśnie dlatego zdecydowała się na toksyczne małżeństwo z Bobbym Brownem. Trauma z dzieciństwa sprawiła, że artystka nie potrafiła odnaleźć i  zaakceptować samą siebie, cały czas udawała, a ucieczką od nakładania twarzy „gwiazdy” były używki.W ostatnich miesiącach życia Whitney zaczęła tracić głos, który był jej największym darem. Alkohol, narkotyki i papierosy doprowadziły do rozwoju choroby serca oraz miażdżycy. Kokaina tak bardzo wyniszczała jej organizm, że braki w uzębieniu (niektóre źródła podają, że straciła 11 zębów), maskowała protezą. Nosiła perukę z naturalnych włosów, by ukryć zniszczenia, jakie dokonały w jej organizmie używki.

„Całymi dniami siedzi zamknięta w sypialni w kałużach moczu, paląc crack. Nawet się nie myła”

Teraz jeden z magazynów postanowił przypomnieć, jak wyglądały ostatnie chwile życia Whitney Houston . Przed laty opowiedziała o nich szwagierka gwiazdy, ujawniając szokujące szczegóły. „Całymi dniami siedzi zamknięta w sypialni w kałużach moczu, paląc crack. Nawet się nie myła, a podczas transów narkotycznych sama się okalecza. Gdy trzeźwiała, mówi, że została zaatakowana przez samego diabła”, powiedziała w rozmowie z National Enquirer. Dzień przed śmiercią Whitney Houston spędziła w hotelu, bawiąc się z przyjaciółmi. Już wtedy zauważyli, że coś jest nie tak... Następnego dnia podczas rozdania nagród Grammy rankiem rozmawiała z mamą i przyjaciółką. O godzinie 15:15 do pokoju hotelowego przyszła jej kuzynka z gotową suknią na wieczór. Nie zastała jednak Whitney w pokoju. Udała się do łazienki, gdzie zobaczyła ją nieprzytomną, leżącą w wannie. Próbowała ją ratować. Wezwała karetkę, ale gwiazdy nie udało się uratować...  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.