whitney houston przed smiercia
Fot. Kasdan Pictures / Tig Production/Collection Christophel/East New
O TYM JEST GŁOŚNO

Były mąż Whitney Houston wskazał kto zabił ją i ich córkę. To ten sam mężczyzna!

Szokujące wyznanie Bobby'ego Browna

Aleksandra Andrzejak 16 kwietnia 2021 09:57
whitney houston przed smiercia
Fot. Kasdan Pictures / Tig Production/Collection Christophel/East New

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku. Trzy lata później w podobnych okolicznościach zmarła jej córka - Bobbi. Teraz były mąż piosenkarki udzielił szokującego wywiadu, w którym wyznał, kogo obwinia za  ich śmierć...

Śmierć Whitney Houston

Whitney Houston zmarła w wieku 48 lat. Znaleziono ją martwą w łazience w pokoju hotelowym Hilton w Beverly Hills. Gwiazda miała wystąpić na gali rozdania nagród Grammy. Do śmierci miały doprowadzić stres i napięcie związane z oczekiwaniami publiczności.

Historia powtórzyła się trzy lata później. W 2015 znaleziono w wannie nieprzytomną córkę Whitney - Bobbi. Z powodu trwałego uszkodzenia mózgu, ostatnie miesiące życia spędziła w hospicjum. Zmarła 26 lipca 2015 roku, prawie pół roku po wypadku. Dziewczyna miała 22 lata.

Zobacz także: Ostatnie dni Whitney Houston. Gwiazda uratowała czyjeś życie?

kto zabil whitney houston i corke
Fot. Ron Galella, Ltd. / Contributor / Getty Images

Whitney Houston, Bobbi Kristina, Bobby Brown, 1998 

Bobby Brown wskazał kto zabił Whitney Houston

Były mąż Whitney Houston - Bobby Brown był ostatnio gościem w programie Red Table Talk. W trakcie rozmowy ujawnił szokującą teorię na temat śmierci piosenkarki i ich córki. Zdaniem Browna do tragedii doprowadził Nick Gordon, czyli były partner Kristiny, który dostarczał kobietom środki odurzające. Badania wykazały, że we krwi obu kobiet w momencie tragedii obecne były narkotyki.

Nick Gordon był partnerem oraz przyrodnim bratem Bobbi. Brown wyznał, że mężczyzna dostarczał środki odurzające jego żonie i córce. Co więcej, miał kontakt z każdą z nich tuż przed śmiercią. Wyznał, że podobne okoliczności śmierci obu kobiet nie są przypadkowe. To właśnie Gordona oskarża o ich śmierć.

Zobacz także: Zabójcza miłość Whitney Houston i Bobby’ego Browna. Ich związek był skazany na porażkę...

kto zabil whitney houston i jej corke
Fot. Frank Mullen / Contributor / Getty Images

Whitney Houston, Bobbi Kristina, Bobby Brown, 2003

Nick Gordon zmarł w styczniu 2020 roku z powodu przedawkowania narkotyków. Przed śmiercią przegrał jednak proces o przyczynienie się do śmierci Bobbi, który wytoczyła mu jej rodzina. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.