O TYM SIĘ MÓWI

Ostatnie dni Whitney Houston. Gwiazda uratowała czyjeś życie?

Pojawiły się nowe informacje na temat śmierci piosenkarki

Aleksandra Andrzejak 25 lutego 2021 13:57

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku. Po dziewięciu latach od tragicznych wydarzeń, pojawiły się nowe informacje na temat śmierci piosenkarki. Co działo się w ostatnich dniach życia gwiazdy?

Whitney Houston - śmierć

Whitney Houston miała 48 lat. Znaleziono ją martwą w łazience w pokoju hotelowym Hilton w Beverly Hills. Gwiazda miała wystąpić na gali rozdania nagród Grammy. W 2012 roku po latach wydała płytę. Fani mieli nadzieję, że piosenkarka powróci na scenę. Whitney była świadoma, że jej głos nie brzmi już tak jak dawniej. Do śmierci miały doprowadzić stres i napięcie związane z oczekiwaniami publiczności.

corka whitney houston uratowana przez mame
Fot. Kasdan Pictures / Tig Production/Collection Christophel/East New

Whitney Houston, The Bodyguard, 1992

Śmierć Whitney Houston - co się stało tamtej nocy?

Od śmierci Whitney Houston minęło 9 lat. W filmie o piosenkarce i jej zmarłej córce, Bobbi Kristinie Brown, pojawiły się nowe informacje na temat ostatnich chwil życia gwiazdy. Według dokumentu Lifetime – Whitney Houston & Bobbi Kristina Brown: Didn’t We Almost Have It All – Whitney podczas ostatniej nocy swojego życia przeżyła niesamowite zdarzenie. To była zapowiedź śmierci gwiazdy i odejścia jej córki Bobbi, nazywanej przez bliskich Krissi. 

„Krissi została sama. W końcu poszła się wykąpać, włożyła słuchawki i leżała w wannie. Zasnęła.” - Opowiada w filmie przyjaciel córki Whitney, Shawn McGill. „Whitney powiedziała, że ​​Bóg kazał jej sprawdzić, co u Krissi. Jej matka była dosłownie jej wybawcą. Gdyby Whitney nie weszła do tej łazienki w tej samej sekundzie, w której to zrobiła, Krissi umarłaby.” - dopowiada chrześniaczka gwiazdy, Brandi Boyd.

whitney houston z corka
Fot. Kevin Mazur/AMA2009 / Contributor / Getty Images

Whitney Houston, Bobbi Kristina Brown, Listopad 2009

Whitney Houston uratowała życie córki

Whitney Houston uratowała życie córki, a następnie sama została znaleziona martwa w łazience. Wciąż nie jest jasne czy gwiazda utonęła czy straciła przytomność i wpadła do wody. Wiemy jednak, że wcześniej zażyła leki i kokainę. Whitney przez wiele lat zmagała się z uzależnieniem od narkotyków. Historia powtórzyła się trzy lata później. W 2015 znaleziono w wannie nieprzytomną córkę Whitney - Bobbi. Dziewczyna miała 22 lata. Z powodu trwałego uszkodzenia mózgu, ostatnie miesiące życia spędziła w hospicjum. Zmarła 26 lipca 2015 roku, prawie pół roku po wypadku. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.