Fot. Jason Winslow / Splash News/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Chłopak Bobbi Kristiny Brown nie żyje

Były partner córki Whitney Houston przedawkował narkotyki

Sabina Zięba 2 stycznia 2020 10:01
Fot. Jason Winslow / Splash News/EAST NEWS

Trzy lata temu wiadomość o zgonie jedynej córki Whitney Houston poruszyła opinię publiczną. Teraz media obiegła informacja, że z tego świata odeszła również osoba uznana za odpowiedzialną śmierci Bobbi Kristiny Brown, jej były chłopak, Nick Gordon. Co się stało?

Śmierć Nicka Gordona

Informację o śmierci 30-letniego chłopaka opublikował w mediach społecznościowych jego brat, Jack Walker Jr. Na swoim profilu na Facebooku umieścił post: „Boże, czemu musiałem stracić swojego brata w Nowy Rok. Mogę tylko płakać”.

Daily Mail donosi, że powodem śmierci mężczyzny było prawdopodobne przedawkowanie narkotyków podczas intensywnego świętowania w Sylwestra. Wiadomo, że Nick Gordon w środę 1 stycznia trafił na oddział intensywnej terapii szpitala Altamonte Spirngs na Florydzie po serii ataków serca.

W oświadczeniu przesłanym przez Jacka Walkera Jr. magazynowi People, czytamy: „Jesteśmy wstrząśnięci utratą mojego brata. Zostawił pustkę w sercach członków rodziny i przyjaciół. Walka, którą przeszedł, nie była łatwa”.

Przypomnijmy, że chłopak jako jedyny był podejrzewany o doprowadzenie do śmierci Bobbi Kristiny Brown. 31 stycznia 2015 roku córka Whitney Houston i Bobby'ego Browna została znaleziona nieprzytomna w wannie w swoim domu Duluth na przedmieściach Atlanty. Jak wykazała sekcja zwłok, w jej organizmie wykryto marihuanę, alkohol, morfinę, substancje pochodne kokainy oraz środki usypiające. Zdaniem sądu Nick Gordon był pośrednio winny śmierci dziewczyny, gdyż owego dnia podawał jej narkotyki oraz ją pobił. W ramach kary miał wpłacić 36 mln dolarów jej bliskim.  

Nick Gordon i Bobbi Kristina Brown

Córka Whitney Houston - Bobbi Kristina
Fot. ONS.pl

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.