Łukasz Nowicki, VIVA! 2011
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM JEST GŁOŚNO

Łukasz Nowicki ma dość plotek, zabrał głos w sprawie odejścia z TVP. Postawił sprawę jasno

Ulubieniec widzów wydał oświadczenie

Karol Sowa 21 stycznia 2024 17:56
Łukasz Nowicki, VIVA! 2011
Fot. Krzysztof Opaliński

Od 2011 roku zachwyca na szklanym ekranie. Fani Łukasza Nowickiego nie wyobrażają sobie kolejnych odcinków Postaw na milion bez ich ulubieńca. Niedawno jednak w mediach zawrzało. Pisano wówczas, że słynny prezenter niebawem może pożegnać z programem. On jednak nie zamierzał milczeć i zabrał głos w tej sprawie. 

Łukasz Nowicki — odszedł z Pytania na śniadanie, został w Postaw na milion

Jakiś czas temu Łukasz Nowicki poinformował swoich fanów, że odchodzi z Pytania na śniadanie, co zelektryzowało telewidzów. I choć już od kilku miesięcy nie pojawia się w słynnym programie śniadaniowym, tak nieustannie prowadzi teleturniej — Postaw na milion. Gdy w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje dotyczące jego zwolnienia, Łukasz Nowicki nie wytrzymał i postanowił skomentować doniesienia. 

CZYTAJ TEŻ: Jej uroda była zawsze podziwiana. Po latach Anna Dymna mierzy się z bolesną krytyką

Łukasz Nowicki
Fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER

Łukasz Nowicki dementuje plotki o odejściu z TVP

Łukasz Nowicki opublikował wpis na Instagramie i postawił sprawę jasno. „Zaglądam do netu i taka niespodzianka. Łukasz Nowicki chce odejść z »Postaw Na Milion«. Szybkie sprostowanie! Nie chcę rezygnować z programu, który uwielbiam. Dopóki producenci będą widzieli mnie w roli prowadzącego, z zaszczytem i radością będę pełnił tę funkcję. Ściskam Was mocno", pisał, dodając przy tym hasztagi: #kłamstwo i #plotka. 

Pod fotografią nie zabrakło pięknych i ciepłych słów od internautów, którzy nie wyobrażają sobie Postaw na milion bez ich ulubieńca. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: „Bogu dziękuję, że urodziłem się 25 lat przed nim". Wiktor Zborowski nie gryzł się w język i szczerze powiedział, co myśli o Tomaszu Kocie

Łukasz Nowicki
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Łukasz Nowicki
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.