Dworek ze Złotopolskich
Fot. Krzysztof Jarosz Krzysztof Jarosz / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Należy do dziennikarki TVP, trudno go rozpoznać. Tak dziś wygląda dworek ze Złotopolskich

Wiejską rezydencją zajęła się Beata Chmielowska-Olech

Karol Sowa 21 stycznia 2024 16:06
Dworek ze Złotopolskich
Fot. Krzysztof Jarosz Krzysztof Jarosz / Forum

Pamiętacie dworek ze Złotopolskich? Możecie odwiedzić słynne miejsce, a nawet wykupić tam nocleg. Co więcej, obecnie należy do słynnej dziennikarki — Beaty Chmielowskiej-Olech, która od teraz może w pełni poświęcić się na działalności hotelarsko-eventowej.

Beata Chmilowska-Olech - to ona jest właścicielką dworku ze Złotopolskich

Z Telewizją Polską związana była przez 25 lat. Niedawno jednak Beata Chmielowska-Olech zniknęła z anteny i teraz w pełni może poświecić się innym zobowiązaniom zawodowym. Ulubienica publiczności równo 20 lat temu została właścicielką dworku, którego telewidzowie mogą kojarzyć z serialu Złotopolscy. Dzisiaj kultowe już miejsce wypełnione jest po brzegi, gdyż rezydencja została wyremontowana i przystosowana dla gości. Turyści mogą wykupić tam nocleg bądź zorganizować imprezy okolicznościowe.

CZYTAJ TEŻ: Leczył złamane serce, kiedy jeden konkurs odmienił jego życie. Zygmunt Chajzer odnalazł wtedy miłość

22.06.2004. Dworek w Zlotopolicach

Dworek ze Złotopolskich
Fot. Krzysztof Jarosz Krzysztof Jarosz / Forum

Tak dziś wygląda dworek ze Złotopolskich

Wieś Many, to właśnie tak nazywa się przepiękny dworek, który położony jest 40 kilometrów od Warszawy. Słynna dziennikarka postanowiła wyremontować budynek i przystosować do go dla gości.

W środku znajduje się 31 pokoi z łazienkami, które rozlokowane są w 3 osobnych budynkach. Nie brakuje też czterech sal o różnych wielkościach, w których organizowane są imprezy okolicznościowe dla nawet 150 osób. W dworku nie zabrakło również przestrzeni na konferencje pracownicze.

Budynek otoczony jest przepięknym parkiem ze stawem, lasem i ogromnym ogrodem, w którym w okresie wiosenno-letnim można zorganizować przyjęcia na świeżym powietrzu. 

Jakie są ceny? Okazuje się, że za pokój dwuosobowy goście zapłacą 350 złotych, zaś trzy osoby muszą zapłacić 450 złotych. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wróżono mu wielką karierę, wypadek zmienił wszystko. Tomasz Kowalski znów próbuje swoich sił w muzyce

Beata Chmielowska-Olech

Beata Chmielowska-Olech
Fot. Piotr Molecki/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.