Dagmara Kaźmierska, syn, Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Iwona Pavlović nie kryje żalu, fani rwą włosy z głowy. Kaźmierska odeszła z „Tańca z gwiazdami”, wiemy, kto ją zastąpi

Tego nikt się nie spodziewał

Karol Sowa 18 kwietnia 2024 16:16
Dagmara Kaźmierska, syn, Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dzisiaj media obiegła zaskakująca wiadomość. Dagmara Kaźmierska, która od samego początku błyszczała w programie Taniec z Gwiazdami, postanowiła zrezygnować. Jak sama twierdzi, głównym powodem tej decyzji jest pęknięte żebro, które daje się we znaki. Elektryzującą wiadomość skomentowała już Iwona Pavlović, a media grzmią o następcy "królowej życia".

Iwona Pavlović komentuje odejście Dagmary Kaźmierskiej z „Tańca z Gwiazdami"

Jurorka słynnego show w rozmowie z Plejadą postanowiła odnieść się do decyzji Dagmary Kaźmierskiej. „Bardzo jej współczuję i życzę powrotu do zdrowia. Jest to dla mnie szokująca wiadomość, ale zdrowie jest najważniejsze. Rozumiem jej decyzję", przyznała. Iwona Pavlović odnosiła się również do słów "królowej życia", że po jej rezygnacji odetchnie z ulgą. „Wcale nie odetchnęłam z ulgą, bo uważam, że była rozrywkową perłą tego programu. Uważałam, że słabo tańczy, natomiast jest bardzo ciekawą osobowością. Po ludzku jest mi przykro", mówiła. 

„Mam wiele sympatii do Dagmary i wiem, że ten program jest pięknym przeżyciem — trudno się z nim rozstawać. Śmiem twierdzić, że dla Dagmary to była trudna decyzja, bo widziałam, jak dobrze się bawiła. Poza tym uczestnicy i tancerze stają się w pewnym momencie taneczną rodziną i wiele osób po prostu kocha być w tym programie", podkreśla. „Jako sędziowie nie patrzymy na to, czy ktoś jest chory, czy zdrowy — nie dlatego, że nie mamy współczucia, bo jako ludzie bardzo współczujemy. Niejedna gwiazda ma siniaki, kontuzje, bóle, bo taniec to jest ciężka praca — natomiast uczestnicy nam o tym nie mówią. I słusznie, bo jakby nie możemy patrzeć przez pryzmat tego, czy kogoś coś boli, czy nie. Jak śpiewak — nawet najlepszy — jedzie na festiwal z chorym gardłem i jego występ jest zły, sędziowie właśnie tak go oceniają. Tutaj jest podobnie. Dagmara pokazywała mi swoje nogi, mówiąc: "pani Iwono, nie pokazuję pani ich po to, żeby mieć ulgę, tylko żeby pani zobaczyła". I rzeczywiście, proszę mi wierzyć, aż w oczach zakręciły mi się łzy", kontynuowała Iwona Pavlović. 

Kto zastąpi Dagmarę Kaźmierską w "Tańcu z Gwiazdami"?

Z oficjalnego oświadczenia produkcji wynika, że Dagmarę Kaźmierską i Marcina Hakiela zastąpią: Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. „Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka wracają do „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Po tym jak w czwartek rano Dagmara Kaźmierska z przyczyn zdrowotnych odeszła z programu, produkcja złożyła propozycję powrotu parze numer 3.", czytamy. 

„Zgodnie z regulaminem show w przypadku, gdy ktoś rezygnuje, do programu ma prawo wrócić uczestnik, który odpadł w ostatnim odcinku. Krzysztof Szczepaniak otrzymał propozycje powrotu i przyjął ją. W najbliższą niedziele znów zobaczymy go na parkiecie razem z Sarą Janicką. Para już dziś rozpocznie treningi. W niedzielny wieczór zobaczymy w ich wykonaniu rumbę. W tercecie z Sarą i swoja narzeczoną Olą Krzysztof zatańczy też walca", dodaje stacja. „Nie jest to pierwszy przypadek powrotu do programu. W 4. Edycji „Tańca z gwiazdami” z powodu kontuzji stopy z show wycofała się Anna Cieślak. Na jej miejsce przywrócono Ewelinę Lisowską, która w parze z Tomaszem Barańskim ostatecznie wygrała program", zaznacza Polsat. 

Być może ulubienicę publiczności zobaczymy jeszcze w finałowym odcinku, lecz wszystko będzie zależeć od jej stanu zdrowia. „Dagmarę Kaźmierską zobaczymy w finałowym odcinku programu, o ile oczywiście pozwoli jej na to zdrowie. Uwielbiana przez widzów uczestniczka wzięła udział w programie mimo poważnej kontuzji obu nóg. Tańczyła mimo bólu, jednak w ostatnim czasie doznała kolejnej bolesnej kontuzji – pęknięcia żebra. Po upadku na środowym treningu podjęła decyzję o odejściu z programu. Produkcja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dziękuje Dagmarze za udział w programie i trzyma kciuki za jej szybki powrót do zdrowia", kwituje stacja. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Adam Konkol zmaga się z nowotworem złośliwym. Gdy przedstawiono diagnozę, jego żona zalała się łzami

Sara Janicka, Krzysztof Szczepaniak,14. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", 2024

Sara Janicka, Krzysztof Szczepaniak,14.
Fot. : Jacek Kurnikowski/akpa

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami, 14.04.2024

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami, 14.04.2024
Fot. materiały prasowe Polsat/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.