Dagmara Kaźmierska o swojej przeszłości, wywiad
Fot. FiPAK / Forum
O tym się mówi!

Szokujące wieści z ostatniej chwili! Dagmara Kaźmierska odchodzi z ''Tańca z Gwiazdami''

Wiemy, co się stało!

Aleksandra Frankowska 18 kwietnia 2024 13:53
Dagmara Kaźmierska o swojej przeszłości, wywiad
Fot. FiPAK / Forum

To będzie smutny dzień dla fanów Dagmary Kaźmierskiej. Królowa Życie poinformowała właśnie na swoim Instagramie, że rezygnuje z dalszego udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". W swoim oświadczeniu powiedziała, że wszystko to z uwagi na problemy zdrowotne. Na nagraniu obecny był również Conan, który bardzo wspiera mamę.

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

To już oficjalne, Dagmara Kaźmierska nie pojawi się w najbliższy weekend w "Tańcu z Gwiazdami". Na jej profilu pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że jej stan zdrowia nie pozwala jej na kontynuowanie przygody w programie. Dagmara Kaźmierska jest ulubienicą widzów, który w każdym odcinku bardzo ją wspierali. Dzięki ich głosom, udało jej się dotrzeć aż do ćwierćfinału. Niestety do problemów z nogą, doszła jeszcze kontuzja żebra, która w ciągu ostatnich dni bardzo dała się we znaki. Kaźmierska podjęła trudną decyzję, jednak zdrowie jest w tym przypadku najważniejsze. 

"Przychodzę do Was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z Gwiazdami". Nie mogę już dla Was tańczyć, nie mogę Was już rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie teraz podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć... nie dało rady" mówi w oświadczeniu Dagmara Kaźmierska. 

ZOBACZ TEŻ: Robert Gliński i Joanna Żółkowska kochali się, ale ich związek się rozpadł. Aktorka pogodziła się z tym, że będzie sama

Kolejny odcinek już bez Królowej Życia

Dla fanów to ogromny szok, zwłaszcza, że w najbliższy weekend wszyscy czekali na taniec Dagmary Kaźmierskiej z ukochanym synem, Conanem.  Jak przyznała gwiazda, podczas jednego z treningów syn podniósł ją do góry, a ból żebra był nie do zniesienia.

"Niestety Kochani, nie mogę się na to godzić. Już za dużo. I tak się zgodziłem, że mama tańczyła i tak eksploatowała te nogi. Do tego jeszcze doszło złamane żebro" - dodał w oświadczeniu syn gwiazdy, Conan.

Ma również trudności z oddychaniem, dlatego postanowiła zrezygnować na tym etapie z udziału w programie. Będzie nam jej bardzo brakować! Wniosła do "Tańca z Gwiazdami" niesamowitą energię, a widzowie ją pokochali! 

CZYTAJ TEŻ: Iwona Pavlović nie kryje żalu, fani rwą włosy z głowy. Kaźmierska odeszła z „Tańca z gwiazdami”, wiemy, kto ją zastąpi

Dagmara Kaźmierska, Taniec z Gwiazdami, 2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska na planie serialu
Fot. Telus/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.