Kogel-Mogel 3
Fot. M. Gostkiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Tej sceny w Koglu-moglu 3 nie zobaczysz! Nie dziwi nas, dlaczego...

Ujawniła ją Anna Mucha. Fani aktorki są zachwyceni

Konrad Szczęsny 26 stycznia 2019 13:59
Kogel-Mogel 3
Fot. M. Gostkiewicz

Na tę chwilę wszyscy fani Kogla-mogla czekali 30 lat. Od wczoraj w kinach w całej Polsce można oglądać szumnie zapowiadaną trzecią część filmu, zatytułowaną Miszmasz. Okazuje się, że część pikantnych scen została z produkcji wycięta. Jedną z nich opublikowała na swoim Instagramie Anna Mucha. Musisz ją zobaczyć!

Wycięta scena z Kogla-mogla 3. Igraszki Anny Muchy i Nikodema Rozbickiego

W trzeciej części Kogla-mogla aktorka wciela się ponętną inspektor nadzoru budowlanego, Bożenę. W płomienny romans z nią wdaje się syn Kasi, Marcin, grany przez Nikodema Rozbickiego. Po obejrzeniu filmu widać jednak, że część scen z udziałem tej dwójki została wycięta. W pewnym momencie pada na przykład kwestia „No tak, przecież jesteśmy po imieniu”, mimo że wcześniej nie pokazano momentu, w którym Bożena i Marcin przechodzą na „ty”. 

Tajemnicę rozwiała za pośrednictwem Instagramu Anna Mucha. Aktorka zamieściła scenę, w której wije się przed granym przez Nikodema Rozbickiego bohaterem i śmiało można wysnuć wniosek, że chwilę później uprawiają namiętny seks.

Anna Mucha o scenie wyciętej z Miszmasz, kogel-mogel 3

Okazuje się, że publikacja jest swoistym prezentem od produkcji filmu dla aktorki oraz jej fanów.

„to jest scena której nie znajdziecie w filmie @kogelmogel.official !!! a moim zdaniem jest to miły smaczek 😜💋 #teaser  scena, jako specjalny bonus, prezent od Producenta dla mnie i dla Was ...! 😍🥰❤️💋 #exclusive !!! #hot poznajcie Panią Inspektor! Bożenę ! a reszta ... już od dzisiaj do zobaczenia w kinach ... 😎💋😜 ps. i pomyśleć, ze tak się z Nikodemem poznaliśmy ! tak wyglądało nasze pierwsze spotkanie 😂😜💋”, napisała podekscytowana Anna Mucha.

Cóż, trudno nie westchnąć z żalu, oglądając tę scenę... Czy to, że nie została umieszczona w filmie, uważasz za duży błąd?  

Anna Mucha, premiera filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”
Fot. TRICOLORS/East News
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?