Kogel-Mogel 3
Fot. M. Gostkiewicz
VIVA! Tylko u nas

Wiemy, kto zaśpiewał przebój Szukaj mnie w filmie Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3!

Jest także teledysk!

Weronika Kostyra 4 stycznia 2019 19:49
Kogel-Mogel 3
Fot. M. Gostkiewicz

Premiera filmu Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 już wkrótce. Kontynuacja kultowej komedii trafi na ekrany 25 stycznia. Widzieliśmy już zwiastun i nie możemy doczekać się, by poznać ciąg dalszy historii. Teraz wiemy też, kto zaśpiewał promującą film piosenkę Szukaj mnie, którą przed laty wykonywała Edyta Geppert!

Kto zaśpiewał piosenkę „Szukaj mnie” w filmie „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”?

Producenci produkcji co jakiś czas zdradzają nam coraz to nowe szczegóły dotyczące filmu. Utwór Szukaj mnie został wykorzystany w pierwszej części filmu w 1988 roku. Jego kompozytorem jest Seweryn Krajewski, a autorem tekstu Marek Dagnan. Oryginalną wersję piosenki śpiewała wtedy Edyta Geppert.  Właśnie dowiedzieliśmy się, że w filmie Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 ponownie usłyszymy ten przebój. Tym razem wykonali go jednak Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski. Tutaj można posłuchać nowej wersji. Teledysk prezentujemy z kolei pod tekstem.

O czym jest film Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3?

Główną bohaterkę Kasię (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska) odwiedza syn Marcin, który prezentuje mamie pomysł na swój biznes. W rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wszystko za sprawą pani Wolańskiej (w tej roli Ewa Kasprzyk), która stała się celebrytką i sekstrenerką i wydaje kontrowersyjną książkę, co niekoniecznie podoba się członkom jej rodziny.

Piotruś (Maciej Zakościelny), syn Wolańskich, ustatkował się i wiedzie życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Siostra Piotrusia (Aleksandra Hamkało), wraz z ojcem, nie mogąc znieść matki i żony, buntują się i uciekają z domu. Co wyjdzie z tego pomysłu? Dowiemy się już za trzy tygodnie! 

 

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, film, plakat
Fot. Mat. prasowe

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.