Zobacz, jakie jeszcze gwiazdy się pojawiły!

Sabina Zięba 22 stycznia 2019 21:30

We wtorkowy wieczór 22 stycznia odbyła się uroczysta premiera filmu „Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3”. Fani kultowej komedii musieli czekać aż 30 lat na jej kontynuację! W tej części zobaczymy wiele znanych twarzy, m. in. Grażynę Błęcką-Kolską, Nikodema Rozbickiego, Ewę Kasprzyk, Aleksandrę Hamkało czy Macieja Zakościelnego. Jednak to Anna Mucha zachwyciła na pokazie filmu w warszawskich Złotych Tarasach.

Aktorka, która w produkcji wciela się w urzędniczkę Bożenę, zaprezentowała się w bardzo kobiecej i seksownej stylizacji. Dzięki zielono-czarnej kreacji z głębokim dekoltem oraz rozcięciem eksponującym zgrabne nogi, stała się najchętniej fotografowaną gwiazdą całego wydarzenia. Na czerwonym dywanie towarzyszył jej partner, Marcel Sora, który prezentował się równie elegancko. 

A kto jeszcze pojawił się na premierze? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/13
Copyright @TRICOLORS/East News
1/13

Anna Mucha dzięki swojej seksownej stylizacji skradła uwagę wszystkich fotoreporterów.

2/13
Copyright @TRICOLORS/East News
2/13

Mikołaj Roznerski postawił na klasyczny, elegancki garnitur. Strzał w 10!

3/13
Copyright @TRICOLORS/East News
3/13

Aleksandra Hamkało wybrała intrygującą stylizację, składającą się z aksamitnego body oraz eleganckich spodni, które jednak można byłoby podciągnąć troszkę wyżej...

4/13
Copyright @Piotr Molecki/East News
4/13

Nikodem Rozbicki pokazał się we wzorzystej koszuli i pasującym do niej obuwiu. Stylizacja odpowiednia do jego młodego wieku.

5/13
Copyright @TRICOLORS/East News
5/13

Anna Oberc zdecydowała się na total beżowy look. Szkoda, że do zdjęć nie odłożyła skajowej torebki i nie zdjęła grubego, zimowego płaszcza. Całość wyglądałaby wówczas zdecydowanie bardziej dziewczęco i lżej.

6/13
Copyright @Piotr Molecki/East News
6/13

Maciej Zakościelny wie, że czerń jest zawsze bezpiecznym wyborem. Charakteru całości dodała skórzana ramoneska.

7/13
Copyright @TRICOLORS/East News
7/13

Koronkowa kreacja oversize Odety Moro zaburzyła proporcje jej sylwetki. A szkoda, bo materiał jest ciekawy!

8/13
Copyright @TRICOLORS/East News
8/13

Stylizacja Ewy Kasprzyk jest niezwykle egzotyczna. Przywodzi na myśl suknie hinduskich księżniczek. Skąd taka inspiracja? Bez wątpienia aktorka chciała zaszokować.

9/13
Copyright @VIPHOTO/East News
9/13

Matowy garnitur byłby dla Marcina Łopuckiego lepszym wyborem niż błyszczący. Z kolei Katarzyna Skrzynecka przeoczyła fakt, że kabaretki przestały być modne w poprzednim sezonie. Na pochwałę zasługuje jednak kobaltowy kolor jej kreacji.

10/13
Copyright @TRICOLORS/East News
10/13

Joanna Jarmołowicz zdecydowała się na iście karnawałową stylizację! Przez błysk ciężko było ją przeoczyć.

11/13
Copyright @VIPHOTO/East News
11/13

Sławek Uniatowski w czarnym total looku prezentował się niezwykle gustownie.

12/13
Copyright @TRICOLORS/East News
12/13

Grażyna Blecka-Kolska, jako główna gwiazda produkcji z dawnych lat, mogła bardziej zaszaleć ze stylizacją... Mimo ciekawego połączenia kolorów, nie robi wrażenia.

13/13
Copyright @VIPHOTO/East News
13/13

Anna Mucha i Marcel Sora byli najbardziej stylową parą wieczoru.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.