The Crown
Fot. mat. prasowe
ZE ŚWIATA SERIALI

Już wiadomo, kiedy premierę będzie miał czwarty sezon serialu The Crown!

Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 20 sierpnia 2020 16:55
The Crown
Fot. mat. prasowe

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani serialu o królowej Elżbiecie II. W ostatnich tygodniach Netflix podsycał zainteresowanie wokół serialu The Crown, publikując coraz to nowe szczegóły na temat kolejnych sezonów. Podano m.in. na jakich wątkach skupią się w kolejnych sezonach producenci, ujawniono, że szósty sezon będzie tym ostatnim, a nawet zdradzono, kto wcieli się w główne postaci w dalszych częściach produkcji. Teraz przyszła pora na najważniejszą wiadomość. Kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu serialu The Crown? Już wiadomo!

The Crown 4 - kiedy premiera?

Zdjęcia do 4. sezonu The Crown zostały zakończone jeszcze przed wybuchem pandemii COVID-19. Wiadomo było więc, że najnowsza odsłona serialu Netfliksa zadebiutuje na platformie pod koniec roku 2020 i opowie o wydarzeniach z lat 80. ubiegłego wieku. Teraz platforma ujawniła konkretną datę - 4. sezon The Crown będzie miał premierę 15 listopada 2020 roku. Już jakiś czas temu podano, że fabuła będzie koncentrować się wokół dwóch słynnych Brytyjek — Margaret Thatcher i księżnej Diany. W pierwszą bohaterkę wcieli się Gillian Anderson, w drugą — Emma Corrin. 

Wiadomo było także, że na naszych ekranach znów pojawi się Claire Foy, która wcielała się w królową w dwóch pierwszych sezonach. Będziemy mogli zobaczyć m.in. scenę słynnego przemówienia z okazji 21. urodzin królowej, które zostało wygłoszone podczas jej wizyty w kolonialnej w 1947 roku w Afryce. To jednak nie znaczy, że zabraknie Olivii Colman. Nagrodzona Oscarem nadal będzie wcielać się w postać monarchini. Większe zmiany w obsadzie mają nastąpić w 5. sezonie.

Teraz Netflix ujawnił rąbka tajemnicy, pokazując krótki zwiastun 4. sezonu The Crown. Widzimy w nim między innymi zjawiskową suknię ślubną księżnej Diany, która przeszła do historii czy wspomnianą wyżej Margaret Thatcher. Widać, że producenci wzięli sobie do serca pokazanie, jak naprawdę wyglądało życie księżnej Diany - w końcu dopiero po latach ujawniono, że nie była szczęśliwa w małżeństwie. Wygląda na to, że produkcja odrobiła lekcję historii. My już nie możemy doczekać się kolejnego sezonu serialu o przygodach królowej. Zobaczcie zwiastun The Crown 4 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.