Patryk Vega
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Patryk Vega ujawnia szczegóły nowego filmu. Zapowiedź Small World poruszyła internautów

Piotr Adamczyk i Julia Wieniawa już wkrótce razem na ekranie

Ksenia Krasko 22 stycznia 2020 09:55
Patryk Vega
Fot. East News

Patryk Vega nie zwalnia tempa. Po sukcesie kontrowersyjnej Polityki, szykuje się do premiery kolejnych filmów. Reżyser już wcześniej zapowiedział, że ma w planach co najmniej kilkanaście produkcji, które zobaczymy w ciągu następnych kilku lat. Po zapowiedzi Bad Boy’a, nadszedł czas na Small World. Co wiemy o nowym filmie Vegi?

Small World nowy film Patryka Vegi

Już 21 lutego na ekranach kin pojawi się film Bad Boy, czyli nowe dzieło Patryka Vegi. Opowie o mrocznych kulisach piłkarskiego świata, a dość mocny zwiastun już zainteresował internautów. Na ekranie pojawią się m.in. Katarzyna Zawadzka, Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, a także Kamil Grosicki i Sławomir Peszko, piłkarze reprezentacji.

Drugim filmem Patryka Vegi, który zobaczymy jeszcze w tym roku, jest właśnie Small World. Reżyser opublikował na swoim Instagramie krótką zapowiedź, i chociaż nie zdradza w niej wielu szczegółów, temat jest jeszcze bardziej kontrowersyjny.

SMALL WORLD – zapowiedź zwiastuna nowego filmu Patryka Vegi o handlu dziećmi! Cały trailer zobaczysz tylko w kinach przed filmem BAD BOY”, czytamy pod wideo.

Z nagrania dowiadujemy się, że w głównych rolach zobaczymy m.in. Piotra Adamczyka i Julię Wieniawę, w dość nietypowym dla niej wcieleniu.

Fani Patryka Vegi z niecierpliwością czekają na premierę i mają nadzieję, że reżyser już wkrótce powie coś więcej o swoim nowym filmie. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.