Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Patryk Vega ujawnia szczegóły nowego filmu. Bardziej skandaliczny niż Polityka?

Oficjalny zwiastun dzieli fanów reżysera

Ksenia Krasko 27 grudnia 2019 13:45
Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, już niedługo obejrzymy nowe dzieło Patryka Vegi. Reżyser nie ukrywa, że ma w planach co najmniej kilkanaście produkcji, które pojawią się na dużych ekranach w ciągu następnych kilku lat. Czy Bad Boy powtórzy sukces głośnej Polityki?

Bad Boy nowy film Patryka Vegi: zwiastun

Patryk Vega opublikował na swoim Instagramie zapowiedź nowego filmu, który obejrzymy już w przyszłym roku. I chociaż pełny zwiastun pojawił się w sieci 27 grudnia, już krótkie wprowadzenie w fabułę produkcji wywołało sporo kontrowersji.

Potwierdziły się doniesienia o aktorach, który wzięli udział w nowym projekcie reżysera. Na ekranie zobaczymy m.in. Katarzynę Zawadzką, Antoniego Królikowskiego, Macieja Stuhra, Małgorzatę Kożuchowską, Andrzeja Grabowskiego, a także... Kamila Grosickiego i Sławomira Peszkę, dwóch piłkarzy reprezentacji.

W filmie Bad Boy wystąpi również Zbigniew Zamachowski. Aktor, wcielający się w jedną z głównych postaci w Polityce, zdradził szczegóły kilka miesięcy temu. „Mogę już wam przyspoilerować, że we wrześniu zaczynamy kolejny film z Patrykiem [...]”, powiedział wtedy. „Rzecz dotyczy środowiska piłkarskiego i ciemnej strony tego świata”, dodał.

Czekacie na nowy film Patryka Vegi? 

Uwaga: zwiastun filmu „Bad Boy” zawiera wulgaryzmy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„BAD BOY” - zapowiedź zwiastuna nowego filmu Patryka Vegi! 🔥🔥🔥 #film #kino #premiera #teaser #patrykvega

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?