Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Piotr Adamczyk nieustannie wspiera żonę w chorobie. „Trudno sobie wyobrazić, jak boli ból innego człowieka"

Zakochani opowiedzieli, jak radzą sobie w trudnych chwilach

Karol Sowa 17 marca 2024 17:56
Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

W niedziele rano Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak odwiedzili studio programu Dzień Dobry TVN. I to właśnie tam aktor opowiedział o przewlekłej chorobie żony. Dodał również, że jest dla niej największym oparciem i opoką. 

Żona Piotra Adamczyka o swojej chorobie

Przypomnijmy, że Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak są ze sobą związani od 2016 roku. Po trzech latach wspólnego życia postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Zakochani konsekwentnie chronili swoją prywatność i do samego końca ukrywali informację o ceremonii. 

I choć para nie opowiada o kulisach zacisza domowego, tak dzisiaj postanowili zrobić wyjątek. W programie Dzień Dobry TVN przyznali, że musieli stawić czoła wielu przeciwnościom losu. Okazuje się, że żona artysty zmaga się z endometriozą. „Jest to bardzo silny ból miesiączkowy, ale u mnie były też bóle lędźwiowe — bardzo silne i problemy z jelitami. Od dziecka mam problemy z jelitami, a jako nastolatka bardzo się męczyłam. U mnie nawet nie ta miesiączka była aż tak straszna, jak te bóle współistniejące przy endometriozie", opowiadała. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nie wstydzi się wiary, aniołom dziękuje za uratowane życie. "Nieustannie z nimi rozmawiam", mówi Aldona Orman

Piotr Adamczyk, Karolina Szymczak
Fot. Sipa USA/Sipa USA/East News

Piotr Adamczyk wspiera swoją ukochaną żonę

Na szczęście Piotr Adamczyk nieustannie trwa przy żonie. Jest jej oparciem i lekiem na całe zło. „Coraz większe bóle i kompletna niewiedza. Wspieranie partnerki, która jest chora na endometriozę — to jest niemożliwe. To jest bardzo trudno wyobrazić sobie, jak boli ból innego człowieka, zwłaszcza mężczyźnie wyobrazić sobie ból niezwykle kobiecy. Można się uczyć siebie nawzajem", mówił. Co więcej, małżonkowie stworzyli nawet społeczność Endome, dzięki czemu edukują i wspierają kobiety, które również zmagają się z tą chorobą. 

Życzymy parze wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Wychowywał się bez ojca. Artur Żmijewski obiecał sobie, że nie popełni jego błędów

Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.