Piotr Adamczyk, Karolina Szymczak historia miłości
Fot. Sipa USA/Sipa USA/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Żona Piotra Adamczyka zachwyciła Brada Pitta. Nie widział czegoś takiego od 33 lat

„Przytulił mnie i powiedział, że jest w szoku”, mówi Karolina Szymczak

Rafał Kowalski 5 grudnia 2022 09:50
Piotr Adamczyk, Karolina Szymczak historia miłości
Fot. Sipa USA/Sipa USA/East News

Nie jest tajemnicą, że Piotr Adamczyk coraz częściej stara się o role w zagranicznych produkcjach. Zresztą z dużym powodzeniem! Podobnie myśli o swojej karierze żona aktora – Karolina Szymczak. W najnowszym hollywoodzkim filmie Babylon zobaczymy ją u boku samego Brada Pitta. Okazuje się, że gwiazdor nie mógł wyjść z podziwu dla talentu Polki.

Karolina Szymczak o castingu do Babylon

Choć film Babylon (przyp. red. polski tytuł: Babilon) wejdzie do polskich kin dopiero w styczniu 2023 roku, to już jest o nim w naszym kraju głośno. Wszystko dzięki roli, którą w produkcji otrzymała żona Piotra Adamczyka.

Okazuje się, że wygrać przesłuchanie nie było łatwo. „To był zwykły casting, który zrobiłam w 2020 roku w pandemii i nagle po roku dostałam telefon od swojego menadżera: "Słuchaj, czy Ty pamiętasz taki projekt Babilon Damiena Chazelle'a? Oni by chcieli, żebyś jeszcze raz nagrała ten casting, ale tym razem po węgiersku. (...) Na jutro". Ja mówię: "Na jutro mam się nauczyć węgierskiego i zagrać po węgiersku? To jest niemożliwe dla mnie"”, opowiadała Karolina Szymczak w Dzień Dobry TVN.

Jak sobie ostatecznie poradziła? „Miałam poprzyklejane z tyłu na ścianie kartki z języka węgierskiego i to nagrałam. Bardzo im się to spodobało i dostałam tę rolę. Nie wiedziałam, że to będzie rola z Bradem Pittem, że ja rzeczywiście stanę z nim na planie i z nim zagram swoją rolę”, cieszyła się.

CZYTAJ TEŻ: Kuba Tomaszczyk wygrał MasterChefa 11! Jako dziecko podbił serca widzów edycji dla juniorów. Jak się zmienił?

Karolina Szymczak o Babylon
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Jaki jest Brad Pitt prywatnie? Wspomnienia Karoliny Szymczak

Często największe gwiazdy kina, nie są pozbawione nieśmiałości czy skromności. Właśnie tak jest w przypadku Brada Pitta… „Na początku, jak się mieliśmy sobie przedstawić, to on był bardzo nieśmiały, bardzo się speszył. Wydaje mi się, że on taki po prostu jest”, opowiadała aktorka.

Jedno z wyzwań, które czekało ją na planie, wyszło jej tak dobrze, że hollywoodzki gwiazdor pogratulował jej osobiście. „Miałam rzeczywiście wyczerpującą scenę z nim i po tej scenie dostałam brawa od ekipy. Właśnie Brad Pitt podszedł do mnie, przytulił mnie i powiedział, że jest w ogromnym szoku, bo 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance'u”, twierdzi Karolina Szymczak. „Po scenie mnie przytulił, więc i tak mieliśmy ten kontakt fizyczny taki prywatny i to było bardzo miłe”, dodaje.

Serdecznie gratulujemy i nie możemy doczekać się premiery! 

SPRAWDŹ TAKŻE: Dzieli ich 19 lat, a połączyła miłość. Niezwykła historia Piotra Adamczyka i Karoliny Szymczak

Brad Pitt o filmie Babylon
Fot. Jesse Grant/Getty Images For Paramount Pictures

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.