Julia Wieniawa, Viva! 15/2022
Fot. Dorota Szulc
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa bała się Agnieszki Chylińskiej. „Jesteśmy z dwóch różnych światów, energetycznie"

Jak teraz wygląda ich wspólna współpraca?

Karol Sowa 29 stycznia 2024 08:56
Julia Wieniawa, Viva! 15/2022
Fot. Dorota Szulc

Julia Wieniawa już od wielu lat zachwyca na szklanym ekranie i deskach teatrów. Co więcej, realizuje się też jako wokalistka, a w 2022 roku wydała album. Nic więc dziwnego, że w nadchodzącej edycji programu Mam talent! zasiądzie w fotelu jurora. Okazuje się jednak, że na początku miała lekkie obawy i... trochę się bała Agnieszki Chylińskiej.

Julia Wieniawa jurorką w Mam talent!

Od 2008 roku nieustannie emitowany jest w telewizji. Program Mam talent! już od ponad dekady oglądają miliony telewidzów. Okazuje się, że od nadchodzącej edycji zmieni się nie tylko skład jury, ale też prowadzących. Przypomnijmy, że u boku Agnieszki Chylińskiej w fotelu jurorskim zasiądą: Julia Wieniawa i Marcin Prokop. Zaś jedną z prowadzących zostali: Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski.

CZYTAJ TEŻ: Radosne wieści z domu Hanny Śleszyńskiej. Największe marzenie aktorki w końcu się spełniło!

Julia Wieniawa o Agnieszce Chylińskiej

Niedawno młoda aktorka udzieliła wywiadu serwisowi Party, w którym opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej przed poznaniem Agnieszki Chylińskiej. Julia Wieniawa zdradziła wówczas, że na początku trochę się bała piosenkarki. „Najbardziej zapamiętałam pierwsze spotkanie z Agnieszką Chylińską, nie ukrywam, że trochę się go bałam. Na pierwszy rzut oka jesteśmy z dwóch różnych światów, energetycznie. Myślałam, że może mnie nie polubi, nie zaakceptuje, że nie będziemy miały wspólnego vibe'u", mówiła.

Z czasem jednak przekonała się, że obawy były nieuzasadnione. „A później okazało się, na nagraniach, że totalnie się kumamy. Mimo różnicy wieku, stylu muzycznego, wszystkiego. Potrafimy się dogadać i nawet sobie pożartować", podsumowała. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jurek Owsiak poruszony hojnością anonimowego darczyńcy. Pieniądze nie zmieściły się do puszki

Julia Wieniawa, Viva! 15/2022
Fot. Dorota Szulc

Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001
Fot. Krzysztof Opaliński

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.