Bogusław Linda, Lidia Popiel, Gala Woman Power, 2023
Fot. Podlewski/AKPA
O NICH SIĘ MÓWI

Bogusław Linda i Lidia Popiel zachwycili na czerwonym dywanie!

Ależ oni się kochają

Olga Figaszewska 28 kwietnia 2023 20:44
Bogusław Linda, Lidia Popiel, Gala Woman Power, 2023
Fot. Podlewski/AKPA

Są małżeństwem od 23 lat. Lidia Popiel i Bogusław Linda strzegą życia prywatnego, pielęgnują łączące ich uczucie i mocno się wspierają. To jedna z najpiękniejszych, a zarazem najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. W piątek pojawili się na Gali Woman Power. Ależ oni się kochają!

Lidia Popiel i Bogusław Linda – jedna z najpiękniejszych par show-biznesu

Poznali się ponad 30 lat temu na planie filmu Kroll. Ten dzień na  zawsze odmienił ich życie. Lidia Popiel i Bogusław Linda na ślubnym kobiercu stanęli w 2000 roku. Owocem miłości wspaniałego aktora i niezwykłej fotografki jest Aleksandra Linda. 31-latka poszła w ślady taty i wybrała aktorstwo. Próbuje też swoim sił w modelingu. Jest ich dumą i siłą napędową do działania.

„Marzyłem zawsze o wielkiej miłości. I jak spotkałem Lidkę, kobietę mojego życia, to odtąd ona już była najważniejsza”, mówił w wywiadzie-rzece Magdzie Umer. Z kolei artystka tak opowiadała o tym, czym urzekł ją Bogusław Linda. „Ma w sobie ogromny urok, coś tak magnetycznego, że nawet gdyby zamiatał ulice, dużo kobiet by się w nim kochało. A ja uwielbiam, kiedy kobiety interesują się moim facetem”, wyznała Lidia Popiel w 2017 roku w rozmowie z VIVĄ!.

Sprawdź też: Macieja Stuhra i jego rodziców łączy szczególna więź. Barbara Stuhr wiele poświęciła dla dobra bliskich

Bogusław Linda, Lidia Popiel, Gala Woman Power, 2023
Fot. Podlewski/AKPA

Małżonkowie wspierają się, inspirują i motywują. Rzadko opowiadają o łączącej ich relacji i nie pojawiają się wspólnie zbyt często na czerwonym dywanie. W piątek, 28 kwietnia para zrobiła wyjątek i przybyła na Galę Woman Power.

Prezentowali się zjawiskowo i posyłali uśmiechy fotografom. Na tę specjalną okazję Lidia Popiel wybrała czarną, elegancką suknię, a stylizację dopełniały dodatki w tym  samym kolorze. Bogusław Linda również postawił na klasykę i zaprezentował się w garniturze.

Co jest ich receptą na udany związek? O tym aktor opowiadał w programie Uwaga! Kulisy sławy. „Naszą receptą na wieloletnie zgodne małżeństwo jest rodzaj wzajemnej atrakcyjności. Na dobre i na złe. Widzimy swoje złe i dobre cechy i nie usiłujemy z tym walczyć. Jesteśmy niewymienialni”, tłumaczył.

Życzymy dużo radości! 

Czytaj też: Tej miłości nikt nie dawał szans. Beata Ścibakówna i Jan Englert są małżeństwem prawie 30 lat! 

Bogusław Linda, Lidia Popiel, Gala Woman Power, 2023
Fot. Podlewski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.