Aneta Todorczuk-Perchuć, Paweł Małaszyński, jam otw
Fot. Radosław NAWROCKI/Forum
ZWIĄZKI GWIAZD

Kochała się w nim bez pamięci, on wybrał inną... Aneta Todorczuk opowiedziała, co łączyło ją z Pawłem Małaszyńskim

„Chciałam, żeby był moim mężem” mówiła aktorka

Maria Elas 10 czerwca 2024 18:41
Aneta Todorczuk-Perchuć, Paweł Małaszyński, jam otw
Fot. Radosław NAWROCKI/Forum

Aneta Todorczuk jest aktorką znaną z wielu ról serialowych, ale także z dubbingu dla wielu filmów familijnych oraz akcji. Prywatnie jest zaś żoną Michała Lamży i matką dwójki dzieci, a także byłą żoną aktora Marcina Perchucia. Co ciekawe, w przeszłości w jej sercu pojawił się także inny mężczyzna, znany aktor Paweł Małaszyński. Jak wyglądała ich relacja? 

Aneta Todorczuk o Pawle Małaszyńskim: „Chciałam, żeby był moim mężem”

Aneta Todorczuk w programie Krzysztofa Ibisza „Zrozumieć kobietę” zdecydowała się wyznać, że przed laty jej serce było zajęte przez nikogo innego jak Pawła Małaszyńskiego. Wszystko zdarzyło się, gdy byli jeszcze w liceum. Przystojny przyszły aktor zupełnie zawrócił jej w głowie: „Chciałam, żeby był moim mężem” opowiadała. 

Należeli do tej samej grupy znajomych. Aktorka przyznała, że zakochała się w nim bez pamięci i nawet planowała ich wspólną przyszłość! Mieli te same marzenia: oboje planowali iść na aktorstwo. To tylko sprawiało, że Aneta Todorczuk jeszcze dokładniej rozmyślała o tym, jak mogłaby wyglądać ich wspólna przyszłość: ślub, dzieci, dom... „Byłam przepotwornie zakochana” mówiła.

Niestety Paweł Małaszyński nigdy nie odwzajemnił uczuć zakochanej po uszy koleżanki. Jak mówili ich znajomi, doskonale wiedział, że się w nim podkochuje. Zachowywał jednak dystans, ponieważ w jego sercu... była już inna kobieta, Joanna Chitruszko

Zobacz także: To ona pomogła mu się podnieść po poprzednim związku. Żona Wojciecha Błacha również jest aktorką

Aktorka przyznała, chociaż ta miłość była jednostronna i nigdy nie przerodziła się w związek, rozstanie z obiektem westchnień bardzo przeżyła. „To było bardzo bolesne rozstanie. Obiecywałam sobie potem: żadnych facetów, żadnych związków, tylko szkoła” opowiadała. Później jednak odeszła od tej zasady, gdy w jej życiu pojawił się jej przyszły mąż, Marcin Perchuć

Paweł Małaszyński, Joanna Chitruszko
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Paweł Małaszyński, Joanna Chitruszko

Jak dalej potoczyły się losy Anety Todorczuk i Pawła Małaszyńskiego?

Gdy Aneta Todorczuk skupiła się na nowo poznanej sympatii, Paweł Małaszyński nie dostał się do wymarzonej szkoły aktorskiej, przez co również musiał rozstać się dziewczyną, która zawróciła mu w głowie, Joannie Chitruszko. Dopiero po kilku latach udało mu się dostać na studia we Wrocławiu i ponownie stanął u boku ukochanej. 

Para pobrała się w sierpniu 2002 r. Dokładnie w tym samym roku na ślubnym kobiercu stanęła także Aneta Todorczuk, która wyszła za Marcina Perchucia. Para doczekała się dwójki dzieci, jednakże ich małżeństwo przetrwało niecałą dekadę. Dziś związana jest z drugim mężem, Michałem Lamżą. Paweł Małaszyński od ponad 20 lat pozostaje w związku z żoną, z którą doczekali się także dwójki dzieci.  

Sprawdź też: Natasza Urbańska podsyca plotki po wyznaniu męża. Janusz Józefowicz zabrał głos w sprawie ich małżeństwa

Fot. Podlewski / AKPA

Marcin Perchuć, Aneta Todorczuk-Perchuć, 27.02.2017

Fot. Niemiec / AKPA

Aneta Todorczuk-Perchuć, Marcin Perchuć, z córką, 9.10.2008

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.