Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
o tym jest głośno

Natasza Urbańska podsyca plotki po wyznaniu męża. Janusz Józefowicz zabrał głos w sprawie ich małżeństwa

Artystka opublikowała tajemnicze zdjęcie

Marcjanna Maryszewska 10 czerwca 2024 13:04
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od ponad 15 lat tworzą zgrane i cieszące się sympatią małżeństwo. Mimo to co jakiś czas do mediów przedostają się plotki o rzekomych kryzysach w ich relacji. Ostatnio głośno zrobiło się o słowach męża piosenkarki, którego słowa wywołały niemałe zamieszanie. Teraz ona sama postanowiła podsycić plotki. 

Janusz Józefowicz zaszokował publiczność. Padły dosadne słowa o Urbańskiej

W czwartek wieczorem na scenie Teatru Buffo padło wyznanie, które zelektryzowało internautów. Dyrektor bez ogródek powiedział, że od dłuższego czasu nie jest już ze swoją żoną, pozostawiając zgromadzoną publiczność w głębokim szoku. 

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

"Janusz Józefowicz zaprosił na scenę jednego z widzów. Podczas rozmowy z jego ust padły słowa, że razem z obecnym na scenie Januszem Stokłosą tworzą jeden z najdłuższych związków w polskim show-biznesie. Mężczyzna zwrócił mu uwagę, że przecież jest związany z Nataszą Urbańską, na co usłyszał w odpowiedz: "Nie jesteśmy już razem od kilku tygodni". Powiedział to z pełną powagą, czym wzbudził konsternację wśród zgromadzonych" — relacjonowało anonimowe źródło Pudelka.

Natasza Urbańska opublikowała tajemnicze zdjęcie

Janusz Józefowicz zdążył już zaprzeczyć doniesieniom i zapewnił, że jego małżeństwu nic nie zagraża. Dosadny komentarz wpisywał się w formę "zabawy z publicznością", która jest charakterystyczna dla tego miejsca. Sytuację skomentowała też Natasza Urbańska charakterystycznym dla siebie żartem, że "mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi i po raz pierwszy nie zrobiły tego media".

Natasza Urbańska, VIVA! 22/2023

Natasza Urbańska, Viva! 22/2023
Fot. Marlena BieliNska/Move

Mimo to artystka nie przestaje podsycać plotek, a na Instagramie pojawiło się czułe zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Para pozuje tyłem, stykając się głowami. "…dla Was fragment „SHED A LIGHT”. 6 dni do premiery", napisała.

Mimo wielkich emocji wokół życia prywatnego wokalistki oraz dyrektora Teatru Buffo wszystko wskazuje na to, że nie ma powodów do niepokoju. Natasza Urbańska kontynuuje promocję najnowszej piosenki, która już za kilka dni ujrzy światło dzienne.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.