Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O tym jest głośno

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska wezmą rozwód? Sensacyjne wieści zelektryzowały media

„Nie jesteśmy już razem od kilku tygodni”

Marta Nawacka 8 czerwca 2024 08:46
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Choć początkowo ich związkowi nikt nie dawał szans, to od wielu lat tworzyli szczęśliwą relację, a w 2008 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Jednak w czwartek wieczorem na scenie Teatru Buffo z ust Janusza Józefowicza padły zaskakujące słowa. „Nie jesteśmy już razem od kilku tygodni”, powiedział wówczas. To wyznanie zaskoczyło samą Nataszę Urbańską... Czy to koniec ich małżeństwa?

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska się rozstali?

Niewielu dawało szansę tej miłości. Mimo to Janusz Józefowicz i 18 lat od niego młodsza Natasza Urbańska świętowali niedawno 16. rocznicę ślubu. Powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w 2008 roku, a od tego czasu wielokrotnie w mediach pojawiały się pogłoski o ich rzekomym rozstaniu. Tym razem jednak zaskakujące słowa padły z ust... samego zainteresowanego, co zelektryzowało media.

W czwartek wieczorem na scenie Teatru Buffo Janusz Józefowicz ogłosił, że od kilku tygodni nie jest już ze swoją żoną. Oliwy do ognia dolał fakt, że jakiś czas temu Natasza Urbańska widziana była na lotnisku jedynie z małą walizką. Nic więc dziwnego, że to wyznanie wywołało niemałe poruszenie, zaskakując nawet samą artystkę.

„Janusz Józefowicz zaprosił na scenę jednego z widzów. Podczas rozmowy z jego ust padły słowa, że razem z obecnym na scenie Januszem Stokłosą tworzą jeden z najdłuższych związków w polskim show biznesie. Mężczyzna zwrócił mu uwagę, że przecież jest związany z Nataszą Urbańską, na co usłyszał w odpowiedz: "Nie jesteśmy już razem od kilku tygodni". Powiedział to z pełną powagą, czym wzbudził konsternację wśród zgromadzonych”, podało anonimowe źródło Pudelka.

Czytaj też: Kto zajmie się dziećmi Barbary Sienkiewicz? Wanda Nowicka przerwała milczenie i ujawniła prawdę

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, 2007 rok
Fot. Krzysztof Jarosz FORUM

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, 2007 rok

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz reagują na doniesienia o rozstaniu

Po wszystkim wokalistka zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie. „Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi i po raz pierwszy nie zrobiły tego media”, wyznała Natasza Urbańska, która niedawno zamieściła w swoich mediach społecznościowych InstaStories z przystojnym mężczyzną, prawdopodobnie aktorem występującym w jej teledysku.

Do sprawy odniósł się także sam Janusz Józefowicz, który prawdopodobnie nie spodziewał się, że jego słowa wywołają takie zamieszanie. „Teatr Studio Buffo ma wpisaną formułę w swoją nazwę. To jest teatr rozrywkowy, którym się bawimy. No więc to, o czym pan mówi, jest kompletnie wyrwane z kontekstu. To była zabawa z publicznością i reakcja na to była oczekiwana”, wyjaśnił w rozmowie z Plejadą, tłumacząc, że jego „zabawa słowem” została źle odebrana. Wszystko wskazuje więc na to, że doniesienia o rozstaniu małżonków ponownie okazały się nieporozumieniem.  

Zobacz także: Zrezygnowała z serialu, teraz mówi o wyjeździe. Marta Żmuda Trzebiatowska zdradziła swoje dalsze plany

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 10.06.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.