Natalia Niemen, Viva! 11/2019
Fot. Kamil Szkopik
O tym się mówi!

Ma troje dzieci, chroni ich prywatność. Natalia Niemen emocjonalnie zareagowała na komentarz internautki

"Moje trzecie dziecko ma wadę genetyczną"

Aleksandra Frankowska 10 czerwca 2024 08:51
Natalia Niemen, Viva! 11/2019
Fot. Kamil Szkopik

Natalia Niemen bardzo chroni prywatność swoją i swojej rodziny. Nie mogła jednak pozostać obojętna na komentarz jednej z internautek. Zareagowała bardzo emocjonalnie i zdobyła się na wyznanie w bardzo ważnej kwestii dotyczącej jednego ze swoich dzieci. Co powiedziała Niemen?

Natalia Niemen zabrała głos w ważnej sprawie

Wokalistka bardzo aktywnie walczy z mową nienawiści w sieci. Tym razem nie mogła pozostać obojętna na wpis jednej z internautek, która ubliżała zarówno jej, jak i chorym dzieciom. To szczególnie dotknęło Niemen, która postanowiła poruszyć publicznie temat, o którym nie mówiła nigdy. 

ZOBACZ TEŻ: Informacja o jej śmierci była sporym zaskoczeniem. Ibisz i Śleszyńska wspominają Marzenę Kipiel-Sztukę

"Słuchajcie! Zniosę każdą potwarz i plucie. Ale nie daruję nikomu, kto się wyśmiewa chore dzieci! Wiecie, że moje trzecie dziecko ma wadę genetyczną, zespół Noonan. Jestem w temacie, jak mało kto" - napisała Niemen.

Natalia Niemen, festiwal w Opolu, 31.05.2024 rok
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Natalia Niemen o swoim trzecim dziecku

Artystka rzadko porusza temat swoich dzieci, tym razem jednak zrobiła wyjątek. Podkreśliła, jak ogromną rolę w życiu osób ze spektrum pełni sztuka, jak bardzo są one na nią wrażliwe i jak niezwykle doceniają jej piękno. Do fanów miała bardzo ważny apel:

"Ten babsztyl skomentował moje z Michałem Zatorem improwizowanie na poezji, na głosy, altówkę i harfę celtycką. Koncert miał miejsce we Wrocławiu we wrześniu zeszłego roku. Graliśmy dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i z innymi cierpieniami. Nie wspomnę, że to właśnie tacy odbiorcy, przez swoją inność i wrażliwość aż chłoną prawdziwą sztukę. Ale to jest wątek poboczny. Wystawiam tę babę na pośmiewisko. Poczytajcie. Tak, napisałam, jak napisałam i się tego nie wstydzę! Mam dość tych toksycznych zawistników w tym kraju! Zgłaszajcie ten profil!" - dodała Natalia Niemen.

Natalia Niemen, koncert charytatywny „Chwała Ukrainie”, Warszawa, 25.04.2022 rok
Fot. Pawel Wodzynski/East News

CZYTAJ: W ostatnim wywiadzie Marzena Kipiel-Sztuka mówiła, że nie może się poddać. Jej słowa poruszają

Natalia Niemen w 2023 roku wspomniała o chorobie córki, opowiadając wówczas o swojej codzienności. Jej córeczka Danusia ma za sobą kilka operacji serduszka. Niemen ze szczególną wrażliwością zwraca więc uwagę na treści dotyczące chorób dzieci, gdyż sama jest mamą i wie, jak rodzice walczą o zdrowie swoich pociech.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.