Paweł Małaszyński, Joanna Chitruszko
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS
Z ŻYCIA GWIAZD

„Mobilizuje mnie, kiedy dopada mnie słabość i zwątpienie". Żona Pawła Małaszyńskiego jest jego największym wsparciem i ukojeniem

Kim jest Joanna Chitruszko?

Karol Sowa 19 stycznia 2024 17:56
Paweł Małaszyński, Joanna Chitruszko
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Paweł Małaszyński już od prawie 30 lat jest szczęśliwym mężem Joanny Chitruszko. Co więcej, wraz z ukochaną wychowują dwójkę dzieci: Jeremiasza i Leę. I choć zakochani konsekwentnie chronią swoją prywatność, to od czasu do czasu robią wyjątki i zdradzają kulisy zacisza domowego. Co wiemy o ich uczuciu i kim jest żona słynnego aktora?.

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko?

Unikają błysku fleszy, konsekwentnie chronią swoją prywatność. Paweł Małaszyński i jego żona — Joanna już od prawie 30 lat uchodzą za niezwykle zgrany i piękny duet, a w ich relacji nie ma mowy o kryzysach. 

Pochodzą z Białegostoku. Poznali się jeszcze w podstawówce. Wtedy jednak nie mieli w głowie miłości. Dopiero w liceum między nimi narodziło się gorące uczucie. Zakochali się w sobie i przez jakiś czas tworzyli szkolną power couple. Niedługo potem, bo w 2002 roku postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Z czasem powitali na świecie dwójkę dzieci: Jeremiasza i Leę.

CZYTAJ TEŻ: Muzyka była mu pisana, zakochał się w niej jako kilkulatek. Marcin Masecki szczerze o swoim dzieciństwie

Paweł Małaszyński, Joanna Chitruszko, 2007 rok
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Kim jest żona Pawła Małaszyńskiego?

Od zawsze go wspiera, nigdy go nie opuszcza. Żona Pawła Małaszyńskiego jest jego największym wsparciem i lekiem na całe zło. Oboje skupiają się na swojej miłości i rzadko opowiadają o kulisach zacisza domowego w mediach. Co więcej, unikają błysku fleszy i imprez branżowych, jednak co jakiś czas robią wyjątki. „Moja Lwica. Kobieta. Napędza mnie do działania tu i teraz. Mobilizuje mnie, kiedy dopada mnie słabość i zwątpienie. To ona ma tę siłę, by mnie podnieść i to dzięki niej potrafię odbić się od najgłębszego dna. Siłą lwa jest jego lwica, która w zetknięciu z trudnymi okolicznościami zawsze przedkłada dobro osób, które kocha, nad własne”, mówił aktor. 

A kim z zawodu jest Joanna Chitruszko? Pedagożką, jednak w pewnym momencie porzuciła karierę nauczycielki na rzecz tańca współczesnego. Dzisiaj jest choreografką i chętnie bierze udział w różnych wydarzeniach teatralnych. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gdy pokonała nowotwór, narodziła się na nowo. Tak wyglądała bohaterska walka Joanny Górskiej z rakiem piersi

EN_00907507_1982 Paweł Małaszyński, Joanna Chitruszko 2006 rok Final plebiscytu dwutygodnika VIVA
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.