Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Fot. Instagram: @conanbestia
DZIECI GWIAZD

Została aresztowana, gdy on był małym dzieckiem. Dzisiaj Dagmara Kaźmierska mówi wprost: „Płakałam. Była bardzo duża tęsknota za synem"

„Masz kochającą rodzinę i nagle cię tego wszystkiego pozbawiają, to jest najgorsze, co może być", wyznała

Karol Sowa 6 marca 2024 16:56
Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Fot. Instagram: @conanbestia

Miliony telewidzów poznało ją dzięki udziałowi w programie Królowe życia. Dzisiaj Dagmara Kaźmierska uchodzi za jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Ulubienica publiczności nie ukrywa jednak, że ma za sobą mroczną przeszłość, lecz dzisiaj jest już innym człowiekiem. Dodaje również, że syn, którego samotnie wychowała, jest całym jej światem i to właśnie dla niego zmienia swoje życie. Tak wygląda ich relacja.

Dagmara Kaźmierska relacja z synem Conanem

Największą popularność i sympatię telewidzów zyskała dzięki udziałowi w Królowych życia, niedawno zachwycała w programie: Dagmara szuka męża, a od minionej niedzieli możemy śledzić jej taneczne umiejętności w Tańcu z Gwiazdami. W każdej z tej produkcji może liczyć na wsparcie ukochanego syna Conana, który niebawem skończy 23 lata. 

Dagmara Kaźmierska nigdy nie ukrywa, że dziecko jest całym jej światem i oczkiem w głowie. W jednym z wywiadów wróciła jednak pamięcią do najtrudniejszego okresu w jej życiu. Okazuje się, że królowa życia została aresztowana, gdy Conan zaczynał edukację w szkole podstawowej. „Nie siedziałam tam na wkur**e. Siedziałam tam na płaczu. Była bardzo duża tęsknota za Conanem. Teraz jest tak, że nawet gdybym mogła zarobić miliony dolarów, to nie kiwnęłabym palcem, jeśli miałabym trafić znowu do kryminału. Ja nikomu nie muszę nic obiecywać, ja po prostu sama wiem", zwierzała się Kubie Wojewódzkiemu. „To są puste słowa. Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z bliskimi. Jeżeli masz fajne życie na wolności, masz kochającą rodzinę i nagle cię tego wszystkiego pozbawiają, to jest najgorsze, co może być. A jak se żyjesz tak o, to przynajmniej masz lekarza, jedzenie podadzą, pościel zmienią", zaznaczała.

„Ja wspominam wszystko dobrze, w jasnych barwach. Jeśli chodzi o najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa, to bardzo się cieszyłem, jak mama wyszła z więzienia. Ale może to nie jest najszczęśliwsze wspomnienie. To znaczy jest, ale jednak kojarzy się ze złą sytuacją. A tak, to miliony pięknych wspomnień", mówił Conan.

Co więcej, 22-latek przez długi czas nie wiedział nawet, gdzie jest jego mama. „Dawałem radę. Na początku w ogóle nie wiedziałem, że jest w więzieniu. Rodzina mnie tak zwodziła. Mówili, że mama jest na wakacjach itd. Ale jak się dowiedziałem, przyjąłem to na klatę", opowiadał serwisowi JastrząbPost.

Dagmara Kaźmierska regularnie opowiada o swoim jedynym synu. Często z dumą, radością i łzami w oczach. To właśnie on był i jest jej największym oparciem i balsamem na zranione serce. I choć nie brakuje między nimi drobnych napięć, jak w każdej rodzinie, to łączy ich przepiękna relacja. 

CZYTAJ TEŻ: Magdalena Cielecka na Gali Orłów 2024. Pytanie o Bartosza Gelnera wprawiło ją w zakłopotanie

Dagmara Kaźmierska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kim jest i co robi syn Dagmary Kaźmierskiej?

Obecnie Conan jest studentem medycyny, co z dumą podkreśla jego ukochana mama. Zaś on w rozmowie z Faktem przyznał, że w przyszłości chciałby zostać chirurgiem plastycznym. „Musiałem pomyśleć, ale jak już poszedłem do liceum o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym, to już wiedziałem, że chcę iść właśnie tą drogą", wspomniał.

Prywatnie jest w związku z Ewą, w której jest bardzo zakochany. Co więcej, para powoli planuje wspólną przyszłość. „Chciałbym trenować cały czas, znajdować czas na to, rozwijać też swoją karierę, może znowu lody otworzę, chociaż jak powiedziałem mamie o tym pomyśle w tym roku, to do gardła mi skoczyła. Ogólnie rozwijać się na wielu płaszczyznach. Może założyć rodzinę...", kontynuował 22-latek. 

„Oboje jesteśmy w tym zgodni, żeby najpierw się ustatkować i żeby mieć po prostu takie życie, żeby naszemu dziecku nigdy niczego nie zabrakło, ale oboje chcemy założyć rodzinę z pewnością. To jest moje największe marzenie, mieć rodzinę, mieć dziecko", wyjaśniał. W tym samym wywiadzie z uśmiechem na twarzy zwrócił się do swojej mamy, by po narodzinach dziecka uważała na słownictwo. 

CZYTAJ TEŻ: Marcin Łopucki zaskoczył niesamowitą przemianą w show. Kibicowała mu Katarzyna Skrzynecka

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Fot. Instagram: @conanbestia

[Tekst opublikowany na Viva Historie 10.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.