Magdalena Cielecka, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Z życia gwiazd

Magdalena Cielecka na Gali Orłów 2024. Pytanie o Bartosza Gelnera wprawiło ją w zakłopotanie

Aktorka rzadko mówi publicznie o swoim związku

Marta Nawacka 6 marca 2024 10:01
Magdalena Cielecka, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Śmiało można powiedzieć, że jest jedną z najpopularniejszych, ale także najbardziej uznanych polskich aktorek. Talent Magdaleny Cieleckiej został nagrodzony podczas prestiżowej Gali Orłów 2024, w trakcie której odebrała nagrodę w kategorii „najlepsza główna rola kobieca” za wspaniałą kreację aktorską w filmie „Lęk”. Na uroczystości towarzyszył jej ukochany, Bartosz Gelner.

Magdalena Cielecka nagrodzona na Gali Orłów 2024

Od wielu lat jest obecna na polskich ekranach i bez wątpienia jest nie tylko jedną z najpopularniejszych, ale także utalentowanych i uznanych aktorek. Magdalena Cielecka ma ogromny talent oraz charyzmę, dzięki czemu jej osiągnięcia zawodowe doceniane są przez widzów, jak i przez krytyków. W swoim dorobku artystka ma wiele prestiżowych nagród, wśród których znalazł się między innymi Złoty Lew, jak również sporo nominacji do nagród branżowych.

Podczas Gali Orłów 2024 wybitna aktorka została nagrodzona w kategorii „najlepsza główna rola kobieca” za fenomenalną kreację aktorską w filmie „Lęk”. „Szczęście, satysfakcja, wzruszenie, nerwy oczywiście”, mówiła reporterce Pudelka o emocjach, jakie towarzyszyły jej podczas odbierania nagrody. Magdalena Cielecka nie ukrywa również, że ogromnie się cieszy z tego wyróżnienia oraz z tego, że udało jej się spełnić marzenie o otrzymaniu Orła.

Czytaj też: Marcin Bosak już nie ukrywa nowej partnerki. Zakochani olśnili na premierze filmu Biała Odwaga

Magdalena Cielecka, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Magdalena Cielecka w sesji dla magazynu VIVA!

Magdalena Cielecka na gali z ukochanym

Choć ciężka praca przyniosła efekty, to okazuje się, że rola w produkcji „Lęk” była dla aktorki niezwykle trudna i obciążająca psychicznie. Magdalena Cielecka zagrała chorą osobę, a wcielenie się w nią było dla niej sporym wyzwaniem zarówno emocjonalnym, jak i fizycznym. „Próba wyobrażenia sobie tego rodzaju bólu była trudnym zadaniem”, wyjaśniła. Gdy przygotowywała się do tej roli, starała się jak najlepiej zgłębić życie osób, które przebywają w hospicjach lub zmagają się z ciężkimi chorobami.

Podczas Gali Orłów 2024 Magdalenie Cieleckiej towarzyszył ukochany, Bartosz Gelner. Choć dzieli ich różnica wieku, a aktorka jest starsza od swojego wybranka, to oboje przyznają, że nie ma to dla nich znaczenia. „Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość”, mówiła swego czasu w Zwierciadle.

Zakochani trzymają swoje życie prywatne zdala od mediów i bardzo niechętnie mówią publicznie o łączącej ich relacji. W trakcie Gali reporterka Pudelka zapytała Magdalenę Cielecką o towarzyszącego jej podczas uroczystości Bartosza Gelnera. Aktorka unikając bezpośredniej odpowiedzi zasugerowała, że o jego obecność należy pytać samego zainteresowanego. „To chyba nie jest moment na tę rozmowę”, podsumowała.  

Zobacz także: Marcin Łopucki zaskoczył niesamowitą przemianą w show. Kibicowała mu Katarzyna Skrzynecka

Magdalena Cielecka, 26. Orły - Polskie Nagrody Filmowe - Gala
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Magdalena Cielecka, 26. Orły - Polskie Nagrody Filmowe - Gala

Magdalena Cielecka, Festiwal Orłów - pokaz i spotkanie z twórcami filmu
Fot. Podlewski/AKPA

Magdalena Cielecka, Festiwal Orłów - pokaz i spotkanie z twórcami filmu "Lęk"

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.