Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje  01.04.07.2003
Fot. Robert Jaworski / Forum
O NICH SIĘ MÓWI

Mówiono, że ciągnęło ich ku sobie... Tak Alicja Bachleda-Curuś mówiła o Sebastianie Kulczyku

A co pisały media?

Olga Figaszewska 19 sierpnia 2023 16:52
Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje  01.04.07.2003
Fot. Robert Jaworski / Forum

Aktorka rzadko udziela wywiadów i niewiele zdradza na temat prywaty. Jednak jej życie uczuciowe niezmiennie wzbudza ogromne zainteresowanie mediów oraz fanów.  Wiele lat temu prasa rozpisywała się na temat związku Alicji Bachledy-Curuś i Sebastiana Kulczyka. Czy łączyło ich coś więcej niż przyjaźń?  

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk — relacja

Media co jakiś czas rozpisują się o ich relacji. Jednak Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk zawsze byli oszczędni i nie opowiadają często o życiu prywatnym, a tym bardziej miłości. Jak podawano, aktorkę i  jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, łączyło wielkie uczucie. Czy to prawda? Sami nigdy tego nie potwierdzali...

Poznali się dwadzieścia lat temu na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach w 2003 roku. Okazało się, że doskonale się rozumieją. Mieli podobne oczekiwania wobec życia, priorytety i plany – bardzo się zaprzyjaźnili.   Dobry Tydzień podawał, że widywali się w Nowym Jorku i Warszawie.

„Lubimy się, bo łączy nas podobne poczucie humoru. Sebastian ma duży dystans do siebie, jest normalnym chłopakiem, choć sytuacja, w której postawiło go życie, jest wyjątkowa”, mówiła zachowawczo aktorka w rozmowie z Galą.

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk uwielbiali spędzać ze sobą czas. Byli wręcz nierozłączni. Mówiło się, że podczas jednego z bankietów, biznesmen obdarował aktorkę bukietem kwiatów. W pewnym momencie plotki na ich temat ucichły. Sugerowano, że relacja nie przetrwała próby czasu. Zarówno biznesmen, jak i aktorka zaczęli układać swoje życie u boku partnerów.

Czytaj też: Syn Alicji Bachledy-Curuś swobodnie udzielał wywiadów po angielsku. Jak radzi sobie z językiem polskim?

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje  01.04.07.2003
Fot. Robert Jaworski / Forum

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje 01.04.07.2003

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje  01.04.07.2003
Fot. Alina Gajdamowicz / Studio69 / Forum

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje  01.04.07.2003
 

Sebastian Kulczyk ożenił się z Katarzyną Jordan, córką poznańskiego biznesmena Krzysztofa Jordana. Po siedmiu latach ich małżeństwo przeszło do historii.

Alicja Bachleda-Curuś długo szukała miłości. Gwiazda kilka lat temu zakończyła związek z Marcinem Gortatem. Nic dziwnego, że w 2019 roku  plotki o tym, że przyjaciół łączy coś więcej powróciły niczym bumerang. Oboje byli wolni. Media sugerowały, że w trudnych chwilach zawsze mogli liczyć na swojego rozmowę i wsparcie.

Zainteresowanie wokół aktorki i miliardera podsycały kolejne informacje. Zwłaszcza że w 2018 roku Alicja Bachleda-Curuś spędzała zimowy wypoczynek w Alpach w St. Moritz, gdzie znajduje się willa biznesmena. Internauci zastanawiali się, czy przyjaźń przerodziła się w coś więcej? Żadna ze stron nigdy nie zabrała głosu w tej sprawie.

Sprawdź też:Tomasz Komenda i Anna Walter planowali ślub i doczekali się syna... Dlaczego ich związek nie przetrwał?

Życie prywatne Alicji Bachledy-Curuś i Sebastiana Kulczyka

Zarówno Alicja Bachleda-Curuś, jak i Sebastian Kulczyk pilnie strzegą swojej prywatności. „Do dziś cenię swą prywatność. Na salonach nie bywam. Wystarczy, że mam znanego ojca, mamę i siostrę", mówił w jednym z wywiadów dla Forbes.

O jego życiu uczuciowym dziś wiadomo niewiele. Z kolei aktorka jest szczęśliwą mamą, wspólnie z byłym partnerem Colinem Farrellem doczekała się cudownego synka, Henry’ego Tadeusza, a obecnie jest w szczęśliwym związku z nowym ukochanym, z którym jak podawano, jest już zaręczona. „Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy”, mówiła w 2020 roku w rozmowie z Jastrząb Post.

Alicji Bachledzie-Curuś i Sebastianowi Kulczykowi życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

Czytaj też: Henry Tadeusz udzielił pierwszych wywiadów. Zdradził, jakim tatą jest Colin Farrell!

Alicja Bachleda-Curuś, VIVA!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Sebastian Kulczyk, 28.09.2020 Poznan Konferencja prasowa poswiecona akcji charytatywnej Pho3nix Foundation oraz Ciech TRI Tour.
Fot. Jakub Walasek/REPORTER

Sebastian Kulczyk, 28.09.2020 Poznań. Konferencja prasowa poświęcona akcji charytatywnej Pho3nix Foundation oraz Ciech TRI Tour.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.