DWUDZIESTOLECIE VIVY!

11 wyjątkowych aktorek, 11 wspaniałych aktorów oraz dwie piękne okładki na dwudziestolecie VIVY!

Piotr Wojtasik 8 lutego 2017 10:15

VIVA! ma 20 lat! Wszystko zaczęło się 17 lutego 1997 roku. Bohaterami pierwszej okładki był Jan Englert i Beata Ścibakówna. Tym razem w wyjątkowej urodzinowej sesji zdjęciowej przed obiektywem Roberta Wolańskiego, znalazło się jedenaście aktorek i jedenastu aktorów.

Zobacz też: Nikt nie zasiada na tronie tak długo jak królowa Elżbieta. Monarchini obchodzi dziś „szafirowy jubileusz’’

Polski gwiazdozbiór. Wśród nich: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Piotr Adamczyk, Maciej Stuhr… W dwa dni zdjęciowe w warszawskim studio fotograficznym VIVA! zebrała osobowości teatru, filmów, seriali. Chociaż tak bardzo różni, łączy ich jedno – wszyscy są ulubieńcami milionów Polaków. Wszyscy uwielbiają VIVĘ!.


Podobna sesja miała miejsce dokładnie 15 lat temu. Wśród 22 wspaniałych artystów są więc ci już znani i ci, którzy dopiero zdobywają popularność. Jak gwiazdy wspominają swoją wcześniejszą współpracę z VIVĄ!? Dla Edyty Olszówki VIVA! jest miejscem, w którym czuje się bezpiecznie. „Udzieliłam tu wielu wywiadów, opowiadałam bardzo szczerze o rzeczach trudnych, rozstaniach, rozterkach emocjonalnych. Zawsze wiedziałam jednak, że robię to po coś, że jest wiele kobiet, czytelniczek VIVY!, które mają podobne problemy, i w ten sposób im pomagam”, wspominała podczas zdjęć.

Co jeszcze w jubileuszowej VIVIE! Nr 3/2017?

W najnowszym numerze nie tylko przypominamy kolorową przeszłość magazynu. Zatrzymujemy czas. VIVA! od pierwszego wydania towarzyszyła gwiazdom w przełomowych momentach ich życia. Na łamach magazynu powrócimy do pierwszych sesji Justyny Steczkowskiej, Edyty Górniak, Piotra Adamczyka czy Beaty Tyszkiewicz. W intymnej rozmowie o śmierci ojca, pełnym miłości dzieciństwie i własnej życiowej drodze, opowiedziała Karolina Wajda. Krystyna Pytlakowska i Piotr Najsztub, ikony polskiego dziennikarstwa o historii VIVY!. Marcin Tyszka wspiął się na sam szczyt? Z naszym magazynem współpracował od pierwszego numeru. Dziś fotografuje gwiazdy i sam jest gwiazdą.

Polecamy też: Dziedziczka pamięci, strażniczka dorobku. Kim jest Karolina Wajda?

Poza tym: Diana Spencer, księżna, o którą spory trwają do dziś, 20 lat po jej śmierci.  „Dwadzieścia lat w podróży. Bo przecież to fascynująca wędrówka VIVY! – przez dwie dekady spotkać niezwykłych ludzi”, mówi Marcin Kydryński

W VIVA! Styl: Moda przemija, styl pozostaje. Baczyńska, Jemioł, Minge, Paprocki&Brzozowski. Przez 20 lat na naszych łamach gościły nie tylko ich projekty, ale także oni sami. W dziale uroda makijażowe looki gwiazd.  Dział kuchnia zaskakuje słodkościami od Lary Gessler.

Nowa jubileuszowa VIVA!, z dwiema okładkami do wyboru, już od 9 lutego w kioskach.

Urodzinowa okładka VIVY!
Fot. Robert Wolański

Urodzinowa okładka VIVY!
Fot. Robert Wolański

Polecamy też: Znamy nominacje do Nagród Polskiej Akademii Filmowej. Kto ma w tym roku szansę na Orła?

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!