1/9
Ślub Lewandowskich, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @East News
1/9

Anna i Robert Lewandowscy pobrali się dokładnie cztery lata temu, 22 czerwca 2013 roku. Tym razem świętują ją z małą córeczką, Klarą!

Ślub Anny i Roberta Lewandowskich

To była wyjątkowa ceremonia! W kościele w Serocku zjawiło się 200 gości, a kilkudziesięciu ochroniarzy dbało o to, by nikt niepowołany nie zakłócił przebiegu uroczystości. Robert Lewandowski i jego wybranka, Anna Stachurska, na swój ślub przyjechali lekko spóźnieni. Tłumaczyli, że to przez korki… Panna młoda wystąpiła w olśniewającej kreacji zaprojektowanej przez Macieja Zienia, piłkarz miał na sobie uszyty na miarę garnitur polskiej firmy Rudolf & Co. Po trwającej ponad godzinę mszy, podczas której odczytano list przysłany specjalnie na tę okazję przez papieża Franciszka, państwo młodzi zaprosili rodzinę i przyjaciół na wesele do dworku w Trębkach Nowych pod Warszawą. Tam, przy dźwiękach najnowszych i trochę starszych przebojów granych przez zespół muzyczny, bawili się do białego rana.

Niemiecka prasa żartowała, że tym razem Robert podpisał wymarzony kontrakt bez klauzuli odstępnego. Ślub Roberta i Anny według nieoficjalnych informacji mógł kosztować nawet ponad 300 tysięcy złotych, ale wszystko było zorganizowane perfekcyjnie. Zaraz po weselnej zabawie nowożeńcy polecieli w podróż poślubną. Wybrali egzotyczne Seszele. Annę do ołtarza poprowadził jej ojciec, a kiedy Robert zobaczył w kościele swoją przyszłą żonę, ponoć oniemiał z zachwytu. Rośli ochroniarze strzegli parę młodą i ich gości zarówno w kościele, jak i na weselu w dworku pod Warszawą, ponieważ pod kościołem Świętej Anny w Serocku zebrał się tłum fanów „Lewego”. Wszyscy chcieli złożyć mu życzenia. której udzieli ślubu w sobotę, będzie Robert i Anna.

Szczegóły ślubu Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej były utrzymywane w tajemnicy. Proboszcz parafii Świętej Anny w Serocku dopiero na trzy dni przed ceremonią dowiedział się, że jedną z par będą słynny Robert Lewandowski i Anna Stachurska.

Poznali się w 2007 roku na obozie integracyjnym. „Robert wtedy myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie”, wspomina Anna Lewandowska.

Zobacz także: Annę i Roberta Lewandowskich czeka długa rozłąka. Dlaczego?

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.