Fot. Instagram
O NICH SIĘ MÓWI

Annę i Roberta Lewandowskich czeka długa rozłąka. Dlaczego?

Weronika Kostyra 14 czerwca 2017 13:15
Fot. Instagram

Od momentu urodzin Klary cała rodzina była niemal nierozłączna. Razem spędzali czas w Monachium, a także wybrali się na rodzinny wyjazd do Włoch. Teraz niestety czeka ich pierwsza długa rozłąka.

Dokąd wyjeżdża Robert Lewandowski?

16 lipca razem z kolegami z klubu Bayern Monachium Robert Lewandowski wyjeżdża do Chin, aby promować tam sport. Piłka nożna zdobywa w Azji dużą popularność. Wyjazd potrwa do 28 lipca. „Na Żywo” pisze:

„To wielkie sportowo-medialne przedsięwzięcie, w którym Robert jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników, musi uczestniczyć. Piłkarze odwiedzą największe miasta: Szanghaj, Shenzhen, Singapur; będą rozgrywać towarzyskie mecze z innymi drużynami z Europy i spotykać się z fanami footballu. W męczącą podróż trwającą do 28 lipca sportowcy nie zabierają rodzin, więc Robertowi nie będzie towarzyszyć ani żona, ani córka.”

Robert będzie więc musiał rozstać się na dwa tygodnie z żoną i małą córeczką. W tym czasie Anna Lewandowska nie będzie czekała na męża w Niemczech, ale spędzi ten czas w ich domu nad jeziorem Jełmuń na Mazurach. Robert nie chce, by Ania sama przebywała z Klarą w Monachium, ponieważ miasto jest zagrożone zamachem terrorystycznym. Podobno trenerka nie będzie zajmować się córką sama, zaprosiła już na wakacje swoją rodzinę – mamę, brata i jego narzeczoną, babcię, teściową, a także siostrę męża z rodziną. Będzie to też idealna okazja by zaplanować chrzciny Klary.

Zobacz także: Te gesty świadczą o ich wielkiej miłości! Jak Anna reagowała na gole Roberta Lewandowskiego?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…