Robert Lewandowski, Bayern Monachium, Lewandowski stawki, Lewandowski wartość
Fot. Facebook @Robert Lewandowski
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski pokazał małą Klarę

Damian Duda 24 czerwca 2017 11:15
Robert Lewandowski, Bayern Monachium, Lewandowski stawki, Lewandowski wartość
Fot. Facebook @Robert Lewandowski

 

Kilka tygodni temu Robert Lewandowski po raz pierwszy został ojcem. Tym samym dzień 23 czerwca 2017 roku był dla niego podwójnie wyjątkowy. Dlaczego? 

 

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy obchodzą czwartą rocznicę ślubu! Jak wyglądał ten wyjątkowy dzień?

Robert Lewandowski — córka

W tym roku piłkarz po raz pierwszy obchodził Dzień Ojca. Polski napastnik nie krył wzruszenia. Na swoim oficjalnym profilu zamieścił zdjęcie, na którym przytula małą Klarę. Fani nie kryją zachwytu. 

 

Anna i Robert Lewandowscy — wywiad

Tylko VIVIE! Anna i Robert Lewandowscy zdradzili, jakimi będą rodzicami. 

 

Ania: Chcemy mieć dzieci, jak każde małżeństwo. 

RobertCzas pokaże, czy będziemy dobrymi rodzicami.

Ania: Na pewno będziemy uczyć je szacunku dla ludzi i pokory, i że nie wszystko im się należy. 

 

Robert Lewandowski poznał swoją przyszłą żonę na Mazurach, jeszcze przed rozpoczęciem nauki w Akademii Wychowania Fizycznego. Jak wspominał tę chwilę w wywiadzie z 2014 r.?

 

Robert: Mogłem nie jechać na obóz integracyjny, gdzie spotkałem Anię. Mogłem nie zdążyć… Ale dojechałem na jeden dzień. Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę… Ania trochę się zmieniła przez te lata (śmiech). Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też. Ostatnio oglądałem swoje zdjęcia sprzed trzech lat i już zauważyłem w sobie zmiany.

 

Zobacz też: Medialna burza wokół brzucha Anny Lewandowskiej. Co sądzą o tym Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin–Piotrowska?

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.