Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook
O NIM SIĘ MÓWI

„Obecność Klary w moim życiu dodaje motywacji”. Robert Lewandowski po raz pierwszy tak szczerze o córce

Olga Figaszewska 7 czerwca 2017 17:00
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook

Życie Anny i Roberta Lewandowskich przeszło niemałą rewolucję. 4 maja na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Robert Lewandowski unika wywiadów, jednak tym razem, po raz pierwszy tak szczerze opowiedział o ojcostwie. Co zdradził na temat Klary?

Polecamy też: Anna Lewandowska pochwaliła się brzuchem miesiąc po porodzie. Fani nie kryją zachwytu!

Robert Lewandowski po raz pierwszy o ojcostwie

Robert Lewandowski każdą wolną chwilę poświęca rodzinie. Kapitan polskiej reprezentacji, pojawił się na zgrupowaniu przed meczem z Rumunią z lekkim opóźnieniem. Tydzień temu za zgodą selekcjonera, Adama Nawałki,  otrzymał kilka dni urlopu. Podczas wtorkowej konferencji prasowej piłkarz odpowiadał na pytania dziennikarzy. Co zdradził na temat swojego życia prywatnego?

„Ten krótki urlop mi się przydał, po nim z ochotą przyjechałem na zgrupowanie kadry”, wyznał napastnik.

Wolny czas wykorzystał spędzając go z rodziną. Piłkarz troszczy się o żonę i dziecko. Ostatnio wyjechali na rodzinne wakacje. Jednak rodzicielskie obowiązki w żaden sposób nie odbiły się na jego formie. Wręcz przeciwnie. Już w trakcie sezonu była u szczytu. Zapytany przez dziennikarzy, o to, jak radzi sobie z nieprzespanymi nocami, odpowiedział:


„Nie mam problemów ze snem. Po paru dniach wszystko zaczęło dobrze funkcjonować. Przyzwyczaiłem się do tego”, wyznał podczas konferencji.

Dodatkowo zaznaczył, że narodziny Klary wprowadziły w jego życiu sporo zmian. Doskonale odnajduje się w nowej roli. Obecność dziecka w moim życiu dodaje motywacji. To bardzo fajne uczucie, dające dodatkową energię. Mnóstwo osób przechodziło podobne etapy, wcześniej tylko o nich słyszałem, a ale teraz naprawdę wiem, o czym mówili", mówił Robert Lewandowski.

Jak podziałały na Roberta narodziny Klary?

„Czuję się na pewno inaczej. Zawsze jak ktoś mi mówił, że zostaje rodzicem, to myślałem sobie "fajnie" i się cieszyłem. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że jest to aż tak fantastyczne uczucie”, mówił dziennikarzowi Super Expressu.

„Pewnie dopiero po wakacjach, jak minie trochę czasu, będę mógł powiedzieć, jak narodziny Klary na mnie podziałały. Mam jednak wrażenie, że to wydarzenie daje jakąś dodatkową moc. Mam kolejną osobę, dla której mogę grać i strzelać bramki. To fajne uczucie, zakończył swoją wypowiedź.

Przeczytaj też: Robert Lewandowski w czołówce piłkarzy światowej ligi. Jego wartość to... Ta kwota robi ogromne wrażenie!

Jak ojcem zamierza być Robert Lewandowski?

Kilka miesięcy temu, w  rozmowie z Dzień Dobry TVN, piłkarz opowiedział m.in. o początkach swojej kariery, marzeniach i o tym, kogo podziwia. Zapytany przez Marcina Mellera, o to, jak chce wychować swoje dziecko, odpowiedział, że przede wszystkim, chciałby przekazać potomkowi najważniejsze zasady, których nauczył go własny ojciec: dotrzymywania słowa i lojalności.  Zdradził wówczas, że zdarza mu się mówić do brzucha żony.

Mówię, rozmawiam. Mówię różne rzeczy. Wiem, że już podobno dziecko słyszy dlatego staram się rozmawiać, sam jestem ciekaw jak to będzie, ale powody do radości na pewno są”, opowiadał.

Polecamy też: Śmierć ojca, międzynarodowa kariera, wyczekiwane dziecko. Historia rodzinna Anny i Roberta Lewandowskich 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.