O TYM JEST GŁOŚNO

Znamy przyczyny rozstania Justina Bieber i Seleny Gomez!

Gwiazdor miał ujawnić je swojej przyszłej żonie

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2018 17:08

Miał być ślub i dziecko, było sensacyjne rozstanie, którego kulisy do dziś nie są znane. Mówiło się, że Justin Bieber i Selena Gomez podjęli decyzję o zakończeniu związku ze względu na mamę piosenkarki, które nie mogła pogodzić się z tym, że jej ukochana córka znów dała szansę idolowi nastolatek. Czy tak było naprawdę?

Związek Justina Biebera i Seleny Gomez: ucieczki i powroty

Informacja o tym, że Selena Gomez i Justin Bieber znów są razem ujrzała światło dzienne w listopadzie zeszłego roku. Mówiło się wówczas, że po operacji przeszczepu nerki, którą wokalistka przeszła we wrześniu, przewartościowała swoje życie i zaczęła doceniać tych, którzy odegrali w nim dużą rolę. Wśród osób wyjątkowo jej bliskich był oczywiście młody Kanadyjczyk. I tak media zaczęły publikować ich wspólne zdjęcia z wypraw rowerowych, nocnych wizyt u siebie w domach oraz... niedzielnych wyjść do kościoła. Wydawało się, że wszystko jest na jak najlepszej drodze do tego, by wkrótce stanęli na ślubnym kobiercu. Ich znajomi twierdzili nawet, że rozpoczęli starania o dziecko! Na początku marca okazało się jednak, że związek Justina Biebera i Seleny Gomez przeszedł do historii. 

Wkrótce potem wyszło na jaw, że Kanadyjczyk spotyka się z Hailey Baldwin, modelką i prezenterką telewizyjną, z którą umawiał się między jednym a drugim rozstaniem z Seleną. To o tyle znaczące, że para szybko podjęła decyzję o zaręczynach, zaś idol nastolatek podkreślił publicznie, że narzeczona jest kobietą jego życia, z którą planuje założyć rodzinę.

Przyczyny rozstania Justina Biebera i Seleny Gomez

Wszyscy zastanawiają się, co w związku z tym musi czuć Selena Gomez i dlaczego właściwie podjęła decyzję o rozstaniu z Justinem Bieberem.

Okazuje się, że wcale nie chodziło o to, że matka wokalistki zerwała z córką kontakt i zażądała, by piosenkarka zakończyła związek z Kanadyjczykiem. Powód był o wiele bardziej znaczący! 24-latek miał wyjawić go w trakcie jednej z rozmów z Hailey Baldwin.

„Powiedział, że nigdy nie był z nikim bliżej, ani nikogo bardziej nie kochał. Bieber i Hailey dzielą się wszystkim. Wzajemnie wspierają w najtrudniejszych momentach. Czasami oznacza to wiele łez. W tej chwili Justin otwiera się jedynie przed Hailey. On nie był tak blisko nawet z Seleną”, twierdzi informator magazynu Hollywood Life.

Dodał także, że „Justin nigdy nie ufał do końca Selenie”.

Nic dziwnego zatem, że ich związek zakończył się... I nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek do siebie wrócili  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!