Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Miał być ślub, jest wielkie rozstanie! Dlaczego Selena Gomez zostawiła Justina Biebera?

Kulisy związku pary

Konrad Szczęsny 13 marca 2018 14:30
Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News

Choć przyzwyczaili fanów i media do ciągłych rozstań, najnowsze doniesienia zaszokowały nawet najbardziej sceptycznie nastawionych do związku Seleny Gomez i Justina Biebera. Gwiazdorska para, która postanowiła dać sobie kolejną szansą jesienią zeszłego roku, po raz kolejny zakończyła swoją relację. Powodem jest postawa matki wokalistki, Mandy Teefey, która po jednej z kłótni w hotelu z córką zerwała z nią kontakt a nawet... przestała obserwować na Instagramie! Co stało się tym razem?

Rozstanie Justina Biebera i Seleny Gomez: przyczyny

Zaledwie pół roku trwała miłosna sielanka z udziałem idoli nastolatków. Terapia, wspólne przejażdżki na rowerach, spacery i czułości okazywane publicznie na nic się zdały, gdy Selena Gomez i jej mama pokłóciły się w grudniu 2017 roku. W dziewczynie Justina Biebera coś wówczas pękło. Co prawda panie podjęły próbę pogodzenia się, ale bezskutecznie. Mandy Teefey  była nieugięta: warunkiem odnowienia kontaktu było zakończenie związku córki i Kanadyjczyka. Wersję tę potwierdza magazyn US Weekly.

„Rodzina Justina kocha Selenę, ale niestety jej bliscy go nie znosili. Piosenkarka robiła wszystko co w swojej mocy, żeby przekonać ich do chłopaka, jednak oni wiedzieli swoje. Gomez jest bardzo blisko z matką, ponieważ była ona przez nią samotnie wychowywana. Mandy nie rozmawiała z Justinem od lat, mimo to dobrze wiedziała, że Bieber nie jest odpowiednim kandydatem na partnera dla jej córki”, twierdzi źródło gazety.

Mandy Teefey, mama Seleny Gomez, przyczyną rozstania wokalistki z Justinem Bieberem

Co więcej mówi się, że Mandy Teefey przypomniała córce, jak źle radziła sobie po wcześniejszym rozstaniu z Justinem Bieberem, przez co wpadła w depresję. Inne serwisy zagraniczne przypominają także wszystkie skandale Kanadyjczyka, gdy był w związku z wokalistką: zdrady, huczne imprezy, stosowanie środków odurzających i ciągłe kłótnie z ukochaną oraz fakt, że po rozstaniu rodzina Seleny Gomez musiała być dla niej dużym wsparciem i robić wszystko, by zerwała na dobre kontakt z idolem nastolatek.

Nic dziwnego, że wokalistka posłuchała matki i zakończyła relację z idolem nastolatek. Wszyscy zastanawiają się jednak, na jak długo, ponieważ nie od dziś wiadomo, że w ich przypadku doskonale sprawdza się powiedzenie „stara miłość nie rdzewieje”.  

Selena Gomez, Justin Bieber
Fot. Getty Images

Justin Bieber
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.