Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Miał być ślub, jest wielkie rozstanie! Dlaczego Selena Gomez zostawiła Justina Biebera?

Kulisy związku pary

Konrad Szczęsny 13 marca 2018 14:30
Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News

Choć przyzwyczaili fanów i media do ciągłych rozstań, najnowsze doniesienia zaszokowały nawet najbardziej sceptycznie nastawionych do związku Seleny Gomez i Justina Biebera. Gwiazdorska para, która postanowiła dać sobie kolejną szansą jesienią zeszłego roku, po raz kolejny zakończyła swoją relację. Powodem jest postawa matki wokalistki, Mandy Teefey, która po jednej z kłótni w hotelu z córką zerwała z nią kontakt a nawet... przestała obserwować na Instagramie! Co stało się tym razem?

Rozstanie Justina Biebera i Seleny Gomez: przyczyny

Zaledwie pół roku trwała miłosna sielanka z udziałem idoli nastolatków. Terapia, wspólne przejażdżki na rowerach, spacery i czułości okazywane publicznie na nic się zdały, gdy Selena Gomez i jej mama pokłóciły się w grudniu 2017 roku. W dziewczynie Justina Biebera coś wówczas pękło. Co prawda panie podjęły próbę pogodzenia się, ale bezskutecznie. Mandy Teefey  była nieugięta: warunkiem odnowienia kontaktu było zakończenie związku córki i Kanadyjczyka. Wersję tę potwierdza magazyn US Weekly.

„Rodzina Justina kocha Selenę, ale niestety jej bliscy go nie znosili. Piosenkarka robiła wszystko co w swojej mocy, żeby przekonać ich do chłopaka, jednak oni wiedzieli swoje. Gomez jest bardzo blisko z matką, ponieważ była ona przez nią samotnie wychowywana. Mandy nie rozmawiała z Justinem od lat, mimo to dobrze wiedziała, że Bieber nie jest odpowiednim kandydatem na partnera dla jej córki”, twierdzi źródło gazety.

Mandy Teefey, mama Seleny Gomez, przyczyną rozstania wokalistki z Justinem Bieberem

Co więcej mówi się, że Mandy Teefey przypomniała córce, jak źle radziła sobie po wcześniejszym rozstaniu z Justinem Bieberem, przez co wpadła w depresję. Inne serwisy zagraniczne przypominają także wszystkie skandale Kanadyjczyka, gdy był w związku z wokalistką: zdrady, huczne imprezy, stosowanie środków odurzających i ciągłe kłótnie z ukochaną oraz fakt, że po rozstaniu rodzina Seleny Gomez musiała być dla niej dużym wsparciem i robić wszystko, by zerwała na dobre kontakt z idolem nastolatek.

Nic dziwnego, że wokalistka posłuchała matki i zakończyła relację z idolem nastolatek. Wszyscy zastanawiają się jednak, na jak długo, ponieważ nie od dziś wiadomo, że w ich przypadku doskonale sprawdza się powiedzenie „stara miłość nie rdzewieje”.  

Selena Gomez, Justin Bieber
Fot. Getty Images

Justin Bieber
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.