O TYM SIĘ MÓWI

DJ Avicii był w sekretnym związku! Ukochana pożegnała go we wzruszający sposób…

Kim jest dziewczyna zmarłego tragicznie DJ'a?

Konrad Szczęsny 27 kwietnia 2018 18:48

Dj Avicii popełnił samobójstwo. Tę informację 26 kwietnia podała rodzina szwedzkiego muzyka, który zmarł nagle 20 kwietnia 2018 roku . Odejście Tima Berglinga wstrząsnęło milionami jego fanów na całym świecie. Okazuje się, że producent ukrywał przed światem fakt, że jest w związku. Dziewczyna DJ'a zamieściła w mediach społecznościowych wzruszające pożegnanie ukochanego. „Najjaśniejsze gwiazdy wypalają się najszybciej”, podpisała jedno ze zdjęć.

DJ Avicii był w związku z Terezą Kacerovą. Kim jest ukochana zmarłego muzyka?

Tereza Kačerová to czeska modelka. Nie wiadomo, jak długo trwał ich związek, ale dziewczyna zamieściła na Instagramie nie tylko pełen czułości, smutku i wspomnień list, ale również serię zdjęć, które stanowią intymny zapis ich relacji, m.in. z pierwszej randki i te, na których muzyk pozuje z jej synkiem z poprzedniego związku, Lucasem. W serii postów wyznała, że zmarły 20 kwietnia DJ Avicii spędzał z nim dużo czasu i udało im się nawiązać bliską relację. Byli m.in. fanami serii filmów o Harrym Potterze i uwielbiali spędzać czas w domowym zaciszu.

Tereza podkreśliła, że za każdym razem, gdy widziała artykuły o śmierci muzyka, nie mogła w nie uwierzyć. Kontaktowała się także z jego przyjaciółmi i dopytywała czy są pewni tego, że jej ukochany nie żyje. 

„W dniu twojej śmierci poszłam do twojego domu, żeby poczuć ciebie dookoła mnie. Leżałam pod prysznicem i wtedy przyszedłeś. Nagrywaliśmy tuzin filmików z filtrami Snapchata na twoim telefonie, a Ty prosiłeś, żebym przestała nagrywać to milion razy!", zwierzyła się.

Zdradziła również, że spędzali wspólnie niemal każdą chwilę, za wszelką cenę chciała również utrzymać prywatność tej relacji do momentu, w którym zajdzie z muzykiem w ciążę. Wybrała nawet imię, które chciałaby nadać ich dziecku.

Czytając te pełne czułości i miłości słowa nie sposób się nie wzruszyć…

Przyczyny śmierci DJ'a Avicii

W oficjalnym oświadczeniu przesłanym mediom rodzina Tima Berglinga potwierdziła, że popełnił on samobójstwo.

„Nasz ukochany Tim był poszukiwaczem, delikatną duszą artystyczną, która szukała odpowiedzi na pytania egzystencjalne. Był perfekcjonistą — podróżował i ciężko pracował w tempie, które doprowadziło go do ekstremalnego stresu. Kiedy przestał koncertować, chciał znaleźć równowagę w swoim życiu po to, aby być szczęśliwym i móc robić to, co kocha najbardziej — muzykę. Zmagał się z myślami na temat sensu, życia i szczęścia. Ale nie dał już rady. Chciał spokoju. Nie był stworzony do życia w biznesowej machinie, w której przyszło mu żyć. Był wrażliwym chłopakiem, który kochał swoich fanów, ale onieśmielała go sława”, podkreślili w oficjalnym komunikacie. 

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia DJ'a i jego ukochanej.  

 

❤️ Part 1/2

Post udostępniony przez Tereza Kačerová (@terezakacerova)

 

❤️ Part 2/2 *** NOTE: Mexican Coke = Coca Cola obviously. ***

Post udostępniony przez Tereza Kačerová (@terezakacerova)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.