DJ Avicii, nie żyje
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Była dziewczyna żeruje na śmierci DJ'a Avicii? Fani nie mają dla niej litości!

Jeden wpis na Instagramie wywołał medialną burzę

Konrad Szczęsny 21 kwietnia 2018 17:59
DJ Avicii, nie żyje
Fot. Getty Images

Tajemnicza śmierć 28-letniego Tima Berglinga, posługującego się pseudonimem Avicii, wstrząsnęła fanami DJ'a. Jej powody nie są znane, mówi się jedynie, że muzyk przez dłuższy czas chorował i miał problemy z trzustką. Na Instagramie poruszający wpis o gwieździe zamieściła jego była dziewczyna i... wywołała  burzę. Fani nie mają dla niej litości! Dlaczego?

Przyczyny śmierci DJ'a Avicii

DJ Avicii został znaleziony martwy w mieście Muskat w Omanie. Wiadomość o jego śmierci potwierdziła w krótkim czasie również menadżerka w specjalnym oświadczeniu.

„Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Tima Berglinga, znanego również jako Avicii. Został znaleziony martwy w Maskat w Omanie 20 kwietnia po południu czasu lokalnego. Rodzina jest zrozpaczona. Prosimy więc o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie”, podkreśliła.

W 2016 roku zawiesił swoją karierę z powodu problemów zdrowotnych. Wiadomo, że zmagał się z ostrym zapaleniem trzustki, został mu również usunięty pęcherzyk żółciowy i wyrostek robaczkowy. Przyczyną takiego stanu zdrowia muzyka było między innymi nadmierne spożywanie alkoholu.

Była dziewczyna wspomina DJ'a Avicii na Instagramie

Po tym, jak wiadomość o śmierci producenta obiegła świat, gwiazdy masowo zaczęły umieszczać w mediach społecznościowych wpisy, w których wspominały DJ'a. W gronie tym znaleźli się m.in. Madonna, Rita Ora, Calvin Harris i David Guetta. Do tego grona dołączyła również... była dziewczyna gwiazdora (rozstali się pięć lat temu!), Emily Goldberg, która zamieściła na Instagramie dwa wpisy.

W pierwszym z nich cytowała słowa jednej z piosenek jego autorstwa i opisywała intymne szczegóły łączącego ich uczucia. W drugim ujawniła prywatną rozmowę sms z DJ'em.

„Chodź kochanie, nie poddawaj się. Wybierz mnie, a pokażę ci miłość”. To słowa z piosenki, którą Tim napisał dla mnie. Szkoda, że nie mogłam im sprostać. Przez dwa lata byliśmy razem, był moim najbliższym powiernikiem i moim najlepszym przyjacielem. Nie mogę patrzeć na zdjęcia „Niedźwiedzia” wiedząc, że już nigdy nie zobaczę jego twarzy. Ciągle próbuję zebrać myśli, dziękuję za wszystkie miłe słowa i wiadomości „Obudź mnie, kiedy to wszystko się skończy. Nie chcę, żeby to było prawdziwe”, zakończyła cytatem z utwory wokalisty Emily.

Z kolei fragmenty rozmowy smsowej (w oryginale dostępne poniżej) brzmiały tak:

- To mój kociak (dopisek pod zdjęciem kota)

- Hej, kociaku!

- Kocham cię, Tim.

- Też cię kocham emilyyy i tęsknię
- kochanie, kiedy jest twój lot?

- 3 godziny

- A jak się masz, kochanie?

(koniec urywka rozmowy).

Internauci krytykują byłą dziewczyną DJ'a Avicii

W komentarzach nie brakuje ostrych ocen obu wpisów. Internauci twierdzą, że ujawnianie prywatnej korespondencji i publiczne wynurzenia na temat byłego partnera to jedynie próba zaistnienia w mediach ze strony Emily Goldberg tym bardziej, że ich rozstanie nastąpiło pięć lat temu! Komentujący zarzucili jej między innymi brak klasy i szacunku do zmarłego i szukanie na siłę atencji.

Zgadzasz się z tymi zarzutami? 

Avicii nie żyje. Wpis jego byłej dziewczyny na Instagramie
Fot. Instagram @emilygoldberg89

Avicii nie żyje. Wpis jego byłej dziewczyny na Instagramie
Fot. Instagram @emilygoldberg89

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…