Patrycja Markowska, Markowska o romansie z Możdżerem, romans Markowskiej
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Smutne wyznanie Patrycji Markowskiej: „To był najcięższy rok w moim życiu. Jestem samotna”

Konrad Szczęsny 1 lutego 2018 07:50
Patrycja Markowska, Markowska o romansie z Możdżerem, romans Markowskiej
Fot. East News

„Poprzedni rok był jednym z najcięższych w moim życiu”, wyznała gorzko w ostatnim wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” Patrycja Markowska i wywołała tym samym falę plotek. Czy w związku gwiazdy nie dzieje się najlepiej? A może to jedynie słabsza kondycja psychiczna piosenkarki, związana z natłokiem obowiązków?

 

Zobacz też: Patrycja Markowska komentuje doniesienia o romansie z Leszkiem Możdżerem: „Leszek po prostu...”

 

Patrycja Markowska o życiu osobistym. Czy związek gwiazdy przechodzi kryzys?

Po tym poruszającym wyznaniu prowadząca „Dzień Dobry TVN” Magda Mołek zapytała, dlaczego 2017 rok był dla Patrycji Markowskiej tak trudny. 

Działy się niezbyt fajne rzeczy w jej życiu prywatnym”, odparła lakonicznie gwiazda. Dodała również, że... jest samotna! To wprawiło widzów i dziennikarzy w konsternację, jednak wokalistka szybko pospieszyła z wyjaśnieniem, że „każdy czasem czuje się samotny”. By załagodzić sytuację zapewniła, że obecnie jest radosna – zgodnie z noworocznym postanowieniem taki ma być dla niej cały 2018 rok.

Jednak czy artystka była w stu procentach szczera?

 

Zobacz też: „Musiałam pójść na terapię”. Dramatyczne wyznanie Patrycji Markowskiej o macierzyństwie!

 

Związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego przechodzi kryzys?

Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje, że para, która jest ze sobą od ponad dekady, zmaga się z mniejszymi i większymi problemami. Spekulacje wywołały zdjęcia Patrycji Markowskiej i Leszka Możdżera, na których okazywali sobie czułość, które ukazały się niemal dwa lata temu w jednym z tygodników. Posądzano ich wówczas o romans! 

Ja wszystkich przytulam, całuję, jestem spontaniczna. I nie chcę tego zmieniać. W tym zawodzie musimy się uczyć dystansu do informacji. Jestem osobą otwartą. Jakiś czas temu, jadąc na koncert, zatrzymaliśmy się w polu, włączyliśmy głośno muzykę i ja z kierowcą tańczyłam na polnej drodze. Gdyby ktoś nam wtedy pstryknął zdjęcie, wrzucił do internetu i podpisał: „Markowska ma nowego kochanka”, to by były dużo gorsze zdjęcia, niż te z Leszkiem. Bo Leszek po prostu odprowadzał mnie na dworzec, jak nagrywałam wokale u Grzesia w studiu”, wyjaśniła na łamach „Grazii” Patrycja Markowska w lipcu 2017 roku, ucinając zbędne spekulacje.

 

Oby 2018 rok był dla wokalistki zdecydowanie lepszy niż miniony...

 

Polecamy też: Ślubne zdjęcie Patrycji Markowskiej z Zanzibaru zachwyciło fanów. Jest tylko jedno ale...

 

Patrycja Markowska na prezentacji nowych modeli Audi
Fot. ONS

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.