Patrycja Markowska, Markowska o romansie z Możdżerem, romans Markowskiej
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Patrycja Markowska komentuje doniesienia o romansie z Leszkiem Możdżerem: „Leszek po prostu...”

Konrad Szczęsny 13 lipca 2017 19:15
Patrycja Markowska, Markowska o romansie z Możdżerem, romans Markowskiej
Fot. East News

Jesienią zeszłego roku media rozpisywały się o rzekomym romansie Patrycji Markowskiej i muzyka Leszka Możdżera. Wszystko za sprawą zdjęć, które wykonano na peronie w Sopocie. Wokalistka nie szczędziła na nich czułości pianiście. Informacje te szybko zdementował partner Patrycji Markowskiej, Jacek Kopczyński. Teraz głos zabrała sama wokalistka.

Polecamy też: Ślubne zdjęcie Patrycji Markowskiej z Zanzibaru zachwyciło fanów. Jest tylko jedno ale...

Patrycja Markowska o domniemanym romansie z Leszkiem Możdżerem

Menedżerka Patrycji Markowskiej jesienią zeszłego roku tłumaczyła, że piosenkarka i legendarny muzyk są bliskimi przyjaciółmi i po prostu lubią okazywać sobie czułość. Nie ma w tym jednak żadnego podtekstu, zaś partner wokalistki, Jacek Kopczyński, nie jest o swoją wybrankę zazdrosny. Teraz głos zabrała sama zainteresowania. 

„Ja wszystkich przytulam, całuję, jestem spontaniczna. I nie chcę tego zmieniać. W tym zawodzie musimy się uczyć dystansu do informacji. Jestem osobą otwartą. Jakiś czas temu, jadąc na koncert, zatrzymaliśmy się w polu, włączyliśmy głośno muzykę i ja z kierowcą tańczyłam na polnej drodze. Gdyby ktoś nam wtedy pstryknął zdjęcie, wrzucił do internetu i podpisał: „Markowska ma nowego kochanka”, to by były dużo gorsze zdjęcia, niż te z Leszkiem. Bo Leszek po prostu odprowadzał mnie na dworzec, jak nagrywałam wokale u Grzesia w studiu”, wyjaśniła na łamach „Grazii” Patrycja Markowska.

Polecamy też: Doda, Markowski, Górniak. Ile gwiazdy zarabiają na koncertach?

Patrycja Markowska o relacji z Leszkiem Możdżerem

Dodała także, że choć na co dzień przyjaźni się z pianistą, funkcjonują w obrębie dwóch różnych światów. Lubią ze sobą rozmawiać godzinami, jak również okazywać sobie czułość, jednak żadna intymna relacja w ich przypadku nie wchodzi w grę.

„Jest człowiekiem, który za wszystko w życiu dziękuje. Może powinnam podziękować paparazzim za to, że są mną zainteresowani? Są sytuacje, kiedy takie zdjęcia niszczą ludziom życie i to jest przerażające, ale nie chcę ziać nienawiścią. W naszym kraju jest teraz wystarczająco dużo nienawiści i niedobrych emocji, wydaje mi się, że najlepiej, żeby każdy pilnował własnego ogródka. Nie ma co oceniać innych. Niech każdy popatrzy na to, co sobą reprezentuje. Wtedy będzie OK”, stwierdziła Patrycja Markowska.

Polecamy też: "Sex, drugs and rock and roll". Co kręci Grzegorza Markowskiego? Muzyk kończy 63 lata

Związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński są ze sobą związani od ponad dekady. Wychowują razem 9-letniego syna Filipa. Dla wokalistki aktor zostawił żonę oraz dwójkę dzieci.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.