markowska, viva.pl
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Ślubne zdjęcie Patrycji Markowskiej z Zanzibaru zachwyciło fanów. Jest tylko jedno ale...

JULIA WILCZYŃSKA 21 lutego 2017 17:45
markowska, viva.pl
Fot. materiały prasowe

Słoneczny Zanzibar, letnia biała suknia... wielu fanów myślało, że na egzotycznej wyspie trwający 10 lat związek Patrycji Markowskiej oraz Jacka Kopczyńskiego wreszcie się sformalizował. Zwłaszcza, że owocem ich miłości jest  ośmioletni syn Filip.  

Polecamy też: Patrycja Markowska komentuje doniesienia o romansie z Leszkiem Możdżerem: „Leszek po prostu...”

Patrycja Markowska wzięła ślub z Jackiem Kopczyńskim?

W grudniu dużo mówiło się o tym, że Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński wreszcie powiedzą sobie tak. Jednak zdjęcie, które w ostatnich dniach podbiło Instagram, owszem, pochodziło ze ślubu, ale znajomych piosenkarki. Patrycja Markowska przygotowała też dla nich niespodziankę....
 

Na filmiku, który piosenkarka wstawiła na jeden z portali społecznościowych, możemy zobaczyć, jak Markowska w ramach prezentu wykonuje utwór „What's Up” zespołu 4 Non Blondes. Dodatkowo piosenkarka grała na ukulele zaś refren zaśpiewała razem z dziećmi. Po komentarzach widać, że fani artystki byli zachwyceni jej prezentem dla pary.

Związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego


Czy sama wyjdzie za mąż? Nie wiadomo. Pewne jest jednak to, że początki związku Patrycji i Jacka nie były łatwe. Aktor zostawił dla piosenkarki żonę i dwójkę dzieci. Bliscy znajomi i rodzina Markowskiej twierdzili, że Kopczyński chce wybić się na jej nazwisku. Grzegorz Markowski – ojciec Patrycji namawiał ją nawet, aby podpisała intercyzę.

Jak widać, choć bez obrączek, to jednak miłość przetrwała próbę czasu. 

Polecamy też: Doda, Markowski, Górniak. Ile gwiazdy zarabiają na koncertach?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…