Sam Smith
Fot. Instagram @samsmithworld
O TYM SIĘ MÓWI

Znany piosenkarz rozstał się ze swoim partnerem po dziewięciu miesiącach związku!

To dla jego fanów prawdziwy cios

Konrad Szczęsny 1 lipca 2018 08:29
Sam Smith
Fot. Instagram @samsmithworld

Mimo że uchodzili za idealną parę, ich relacja nie przetrwała próby czasu. 26-letni Sam Smith, wykonawca takich hitów, jak Stay with me czy Writing’s on the Wall rozstał się z o dwa lata młodszym aktorem serialu 13 powodów, Brandonem Flynnem. Dlaczego przystojni Brytyjczycy musieli podjąć tę dramatyczną decyzję?

Sam Smith i Brandon Flynn rozstali się. Przyczyny

Mimo że o łączącym ich uczuciu mówiło się już w sierpniu 2017 roku, Sam Smith i Brandon Flynn potwierdzili, że są razem, dopiero kilka miesięcy później. Wydawali się szaleńczo w sobie zakochani, zaś wokalista, który podbił serca milionów słuchaczy przebojem Stay with me zapowiadał, że jego nadchodzący krążek będzie zapewne bardziej radosny w związku z rewolucją w życiu uczuciowym. Niestety, związek wokalisty i aktora Brandona Flynna skończył się szybciej niż ktokolwiek się spodziewał! Dlaczego?

Powodem był podobno nieustanny brak czasu i fakt, że obaj panowie niemal wcale się nie widywali ze względu na liczne zobowiązania zawodowe!

„Sam i Brandon naprawdę bardzo się kochali. Wzajemnie na sobie polegali i wspierali się. Obaj są jednak pochłonięci własnymi karierami, a ich związek przez to nie przetrwał”, podaje źródło brytyjskiego Daily Maila.

Póki co obaj nie odnieśli się do tych sensacyjnych informacji.

Związki Sama Smitha

Co prawda Brandon Flynn poinformował opinię publiczną o tym, że jest gejem, dopiero jesienią 2017 roku, zaś związek z Samem Smithem był jego pierwszym oficjalnym, jednak wokalista ma w tej materii o wiele większe doświadczenie.

Brytyjski muzyk spotykał się wcześniej m.in. z Adamem Lambertem i modelem Jay'em Camillerim.

Wokalista, według relacji informatorów dziennika The Sun, bardzo przeżywa rozstanie z aktorem.

„Sam jest totalnie zdruzgotany, bo ze wszystkich dotychczasowych związków Smitha właśnie ten z Flynnem był dla niego szczególnie ważny”, twierdzi znajomy muzyka.

Żałujecie, że mężczyźni już nie są parą?  

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.