Ewa Żmijewska Shandrelica Casper historia miłości jak się poznały
Fot. instagram @shandy_and_eva
z życia gwiazd

Poznały się za oceanem, połączyła je muzyka. Ewa Żmijewska i Shandy Casper tworzą duet na scenie i w miłości

"Zrozumiałyśmy, że warto to pielęgnować"

Marcjanna Maryszewska 21 listopada 2023 07:40
Ewa Żmijewska Shandrelica Casper historia miłości jak się poznały
Fot. instagram @shandy_and_eva

Ewa Żmijewska i Shandy Casper od lat tworzą zgrany duet, nie tylko w muzyce. Z czasem ich więź zaczęła się zacieśniać, a serdeczna przyjaźń przerodziła w związek. "Kontynuowałyśmy współpracę. Dopiero po dłuższym czasie narodziło się uczucie", podkreślająDziś głośno mówią o miłości, a uczucia wyrażają poprzez utwory nasycone ważnymi przekazami. 

Ewa Żmijewska i Shandy Casper: połączyła je muzyka

Ich wspólna historia rozpoczyna się w USA, gdzie córka Artura Żmijewskiego wyjechała tuż po ukończeniu studiów licencjackich. To właśnie tam, na kursie wokalnym w Los Angeles College of Music w Pasadenie Ewa Żmijewska poznała Kubankę, Shandy Casper. Między młodymi kobietami narodziła się nić porozumienia. "Długo przed tym, kiedy stworzyłyśmy duet, byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami. Znalazłyśmy się w kręgu osób podobnych do nas, z różnych środowisk, krajów i stanów, które spotkały się w szkole w Kalifornii" — mówiła Shandy w wywiadzie dla serwisu Onet.pl.

Po czasie rozpoczęły współpracę, i tym sposobem do życia powołany został duet Shandy & Eva. Choć miewały wzloty i upadki, to czuły, że to co razem tworzą, ma jak największy sens... A piękna przyjaźń zaczęła przeradzać się w coś więcej. Dziś Ewa i Shandy tworzą wspaniały związek, mieszkają razem w Polsce, a we wszystkim wspiera ich Artur Żmijewski, który kupił im w stolicy mieszkanie na start.

CZYTAJ TAKŻE: Cenią się, mogą liczyć na swoje wsparcie. Annę Czartoryską-Niemczycką łączy z teściową wyjątkowa więź

"Jestem z niej bardzo dumny. Całym sercem razem z żoną ją wspieramy. To jej decyzja, jej życie. Wiem, że trudno jest wchodzić w dorosłe życie i realizować swoje marzenia. Trzymam za nią mocno kciuki" — zapewniał aktor w rozmowie z magazynem Dobry Tydzień.

Ewa Żmijewska i Shandy Casper tworzą zgrany duet na scenie i w życiu prywatnym

"Kiedy okazało się, że tworzymy jeden głos, zrozumiałyśmy, że warto to pielęgnować. Może na początku nie wychodziło nam to idealnie, ale czułyśmy, że nasze głosy do siebie pasują" — wspominała córka aktora w wywiadzie dla serwisu Onet.pl. Artystki od wielu lat tworzą akustyczny duet grający piosenki autorskie. Shandy, perkusistka, pochodzi z wyspy Curaçao na Karaibach, Ewa to gitarzystka rodem z Warszawy. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Dwa razy powiedziała tak. Katarzyna Zielińska pokazała kulisy drugiego ślubu

Obie członkinie duetu dużo śpiewają i komponują, a obecnie trwają prace nad kolejną płytą, której premiera jest zaplanowana na marzec przyszłego roku. Kilka dni temu na platformach muzycznych ukazał się singiel pt. "IKAR", promujący nadchodzący krążek.  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.