Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi!

Dwa razy powiedziała tak. Katarzyna Zielińska pokazała kulisy drugiego ślubu

"Pomyślałam sobie dzisiaj, że muszę to wstawić"

Aleksandra Frankowska 19 listopada 2023 12:51
Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Katarzyna Zielińska na swoim Instagramie pokazała właśnie film z kulisów swojego drugiego ślubu. Aktorka wraz z mężem Wojciechem Domańskim odnowili przysięgę po 10 latach małżeństwa. Ceremonia była niesamowita, a film od kulis pokazał, jak ważne było to wydarzenie zarówno dla pary, jak i ich bliskich.

ZOBACZ TEŻ: Na ekranie nie pojawia się o lat, wyjechał z kraju. Marek Kondrat szczerze o samotności

Katarzyna Zielińska wzięła drugi ślub

Po 10 latach małżeństwa, Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański ponownie powiedzieli sobie tak. Mąż oświadczył się aktorce po raz drugi, a efektem jego działań była druga uroczystość pełna miłości, w towarzystwie najbliższych. 

Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

"Fajnie odnowić miłość i usłyszeć, że ktoś cię kocha i to nawet bardziej" — napisała wtedy aktorka.

Katarzyna Zielińska pokazała kulisy drugiego ślubu

Aktorka postanowiła pokazać fanom, jak od kulis wyglądały przygotowania do drugiej, najważniejszej ceremonii w życiu. Na jej Instagramie pojawił się uroczy film, który jest zbiorem nagrań z tak zwanego backstage'u. 

"Pomyślałam sobie dzisiaj, że muszę to wstawić. Ostatnio tyle smutnych pożegnań. Więc spieszmy się kochać ludzi. Dla mnie i Wojtusia ten wrześniowy dzień był najpiękniejszym prezentem na świecie. W jednym miejscu wszyscy, których kochamy" — napisała.

Zielińska podziękowała wszystkim, którzy pomogli jej w tym ważnym dniu, ciesząc się, że ma wokół siebie tak dobrych i ważnych ludzi, którzy ją wspierali.

"Dostaliśmy skrzydeł. Bo w tych czasach, w których widzimy się tylko na fejsie, Instagramie, słyszymy przez telefon lub umawiamy się przez rok ciągle, przekładając spotkania, BO COŚ, takie chwile są na wagę złota" - dodała. 

CZYTAJ TEŻ: Monika Olejnik z partnerem zachwycili podczas wyjątkowej gali. Wcześniej nikt nie wierzył w ich uczucie

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.