Wolała Selenę Gomez?

Monika Katarzyna Krupska 26 lipca 2018 12:58

To będzie jeden z najgłośniejszych ślubów tego lub przyszłego roku! Justin Bieber i Hailey Baldwin niedługo staną na ślubnym kobiercu. Na wspaniałej uroczystości może niestety zabraknąć matki wokalistki! Co się stało? 

Pattie Mallete nie akceptuje Hailey? 

Pattie Mallette od zawsze wspierała swojego syna Justina Biebera. Kanadyjczyk nie raz miał poważne problemy z prawem, jednak matka zawsze stała u jego boku. Aktywna w social mediach Pattie ostatnio zrobiła na swoim profilu na Twitterze porządek. Fani wokalisty szybko wyłapali tę dość nieporozną czynność i zaczęli snuć intrygi, że 43-latka nie akceptuje narzeczonej artysty. 

„Tak, jestem mamą Justina Biebera. Mam jeszcze wiele innych zalet oprócz tego, że jestem jego mamą, haha!”, brzmiał jej dawny wspis na Twitterze. Niestety w dobie ostanich porządków tweet zniknął i Mallette polubiła dość dziwny post  gwiazdora The Bachelorette Seana Lowe. 

„Zanim chłopaki oświadczą się kobiecie, którą znają od kilku tygodni, powinni przyjść do mnie i pomóc mi czyścić dziecięcą kupę z dywanu w salonie, by upewnić się, że poważnie mówią: „Chcę mieć z tobą rodzinę”, czytamy. 

Zdaniem internautów mama Justina w ten sposób pokazała, że nie akceptuje narzeczonej swojego syna. Czy to oznacza, że zabraknie jej na ślubie? Tego jeszcze nie wiadomo. 

Czy Hailey jest w ciąży? 

Szybkie zaręczyny Justina Biebera z Hailey Baldwin mają podobno też swoje drugie dno. Muzyk jeszcze pół roku temu znów był związany z Seleną Gomez. Związek jednak nie przetrwał kolejnej próby ratowania miłości. Kanadyjczyk pocieszenie znalazł u 21-letniej Hailey, która podobno jest już w ciąży! Czy nagła wiadomość o błogosławionym stanie modelki przyspieszyły decyzję o ślubie? Na to pytanie odpowiedź poznamy w ciągu kilku najbliższych miesięcy.  

1/5
hailey baldwin, narzeczona justina biebera
Copyright @gettyimages
1/5

Hailey Baldwin ma dopiero 21 lat 

2/5
Hailey Baldwin i Justin Bieber
Copyright @EastNews
2/5

Modelka otrzymała piękny pierścionek od wokalisty 

3/5
Hailey Baldwin i Justin Bieber
Copyright @EastNews
3/5

Nagła decyzja o ślubie ma być spowodowana ciążą modelki

4/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
Copyright @East News
4/5

Czy Hailey wygląda jakby oczekiwała dziecka? 

5/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
Copyright @East News
5/5

Zobaczymy w ciągu kilku najbliższych miesięcy. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.