z życia gwiazd

Matka Justina Biebera nie akceptuje jego narzeczonej! Dlaczego? 

Wolała Selenę Gomez?

Monika Katarzyna Krupska 26 lipca 2018 12:58

To będzie jeden z najgłośniejszych ślubów tego lub przyszłego roku! Justin Bieber i Hailey Baldwin niedługo staną na ślubnym kobiercu. Na wspaniałej uroczystości może niestety zabraknąć matki wokalistki! Co się stało? 

Pattie Mallete nie akceptuje Hailey? 

Pattie Mallette od zawsze wspierała swojego syna Justina Biebera. Kanadyjczyk nie raz miał poważne problemy z prawem, jednak matka zawsze stała u jego boku. Aktywna w social mediach Pattie ostatnio zrobiła na swoim profilu na Twitterze porządek. Fani wokalisty szybko wyłapali tę dość nieporozną czynność i zaczęli snuć intrygi, że 43-latka nie akceptuje narzeczonej artysty. 

„Tak, jestem mamą Justina Biebera. Mam jeszcze wiele innych zalet oprócz tego, że jestem jego mamą, haha!”, brzmiał jej dawny wspis na Twitterze. Niestety w dobie ostanich porządków tweet zniknął i Mallette polubiła dość dziwny post  gwiazdora The Bachelorette Seana Lowe. 

„Zanim chłopaki oświadczą się kobiecie, którą znają od kilku tygodni, powinni przyjść do mnie i pomóc mi czyścić dziecięcą kupę z dywanu w salonie, by upewnić się, że poważnie mówią: „Chcę mieć z tobą rodzinę”, czytamy. 

Zdaniem internautów mama Justina w ten sposób pokazała, że nie akceptuje narzeczonej swojego syna. Czy to oznacza, że zabraknie jej na ślubie? Tego jeszcze nie wiadomo. 

Czy Hailey jest w ciąży? 

Szybkie zaręczyny Justina Biebera z Hailey Baldwin mają podobno też swoje drugie dno. Muzyk jeszcze pół roku temu znów był związany z Seleną Gomez. Związek jednak nie przetrwał kolejnej próby ratowania miłości. Kanadyjczyk pocieszenie znalazł u 21-letniej Hailey, która podobno jest już w ciąży! Czy nagła wiadomość o błogosławionym stanie modelki przyspieszyły decyzję o ślubie? Na to pytanie odpowiedź poznamy w ciągu kilku najbliższych miesięcy.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?