Agnieszka Włodarczyk rozstała się z partnerem po dziewięciu miesiącach
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Włodarczyk rozstała się z ukochanym! Poczuła się rozczarowana...

Co na to Maciej Grenda? Aż trudno uwierzyć!

Rafał Kowalski 19 listopada 2018 10:59
Agnieszka Włodarczyk rozstała się z partnerem po dziewięciu miesiącach
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

W połowie sierpnia gruchnęła wiadomość, że Agnieszka Włodarczyk znów jest szczęśliwie zakochana! Niestety, związek aktorki z muzykiem Maciejem Grendą nie przetrwał. Podobno gwiazda szukała czegoś innego, niż jej ukochany…

Agnieszka Włodarczyk i Maciej Grenda rozstali się

Dziennik Fakt poinformował jako pierwszy o rozstaniu pary. „Okazało się, że zupełnie inaczej widzą swoją przyszłość. Maciek jest bardzo zdeterminowany na karierę w show-biznesie. Jest muzykiem i chce, by jego talent został dostrzeżony. Agnieszka zaś wie już, jak złudne jest gonienie za popularnością. Teraz w życiu szuka czegoś zupełnie innego”, twierdzi informator tabloidu.

Aktorka po doświadczeniach z poprzednich bliskich relacji nie chciała dawać sobie i Maciejowi kolejnych szans. „Gdy poczuła, że ten związek coraz bardziej ją rozczarowuje, postanowiła czym prędzej go zakończyć”, dodało źródło dziennika. Co ciekawe, muzyk podobno nie przejął się zakończeniem związku z Agnieszką Włodarczyk i jest już z inną kobietą…

Kim jest Maciej Grenda?

Przypomnijmy, że Maciej Grenda to 29-letni muzyk, którego widzowie mogą kojarzyć z szóstej edycji The Voice of Poland. Celebryta z zawodu jest webdesignerem, grafikiem i fotografem, ale jego prawdziwą pasją jest muzyka i jazda na rowerze. Maciej jest o 8 lat młodszy od Agnieszki.

Mamy nadzieję, że lekcje wyciągnięte z tego i innych związków pozwolą Agnieszce Włodarczyk znaleźć prawdziwą miłość. Kibicujecie jej?  

Agnieszka Włodarczyk i Maciej Grenda
Fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk, VIVA! nr. 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.