O TYM SIĘ MÓWI

Zobacz, jak Joanna Krupa bawiła się na swoim wieczorze panieńskim!

Ślub w Polsce zbliża się wielkimi krokami!

Olga Figaszewska 1 sierpnia 2018 11:45

Joanna Krupa jest już po wieczorze panieńskim! Gwiazda TVN ten wyjątkowy wieczór spędziła w gronie najbliższych! Zobacz, jak wyglądało przyjęcie! 

Wieczór panieński Joanny Krupy

Jak niedawno informował magazyn Flesz, Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles na początku lipca! Zakochanym udało się zatrzymać wszystko w tajemnicy. Oboje z Douglasem chcieli mieć teę chwilę tylko dla siebie. Ale zaczęli już przygotowania do ślubu i wesela w Polsce, na które zaprosili rodzinę i przyjaciół. Ceremonia ma się odbyć już niebawem w Krakowie. I faktycznie, wszystko wskazuje na to, że ten niezwykły dzień zbliża się wielkimi krokami!

Joanna Krupa przyleciała do Warszawy, by w gronie najbliższych spędzić swój wieczór panieński. Huczna impreza robi wrażenie! Rejs po Wiśle przy zachodzie słońca, wyborny tort mojito... Goście szaleli na parkiecie przy największych przebojach disco polo.

„Jestem zaszczycona mając w swoim życiu tak pięknych ludzi”, pisała Joanna Krupa. Na przyjęciu nie mogło zabraknąć Kasi Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego, Magdy Gessler czy Joanny Jabłczyńskiej.  ich profilach na Instagramie znalazła się pełna relacja z imprezy.

„Wieczór .... taaaki piękny na barce .. wieczór panieński Joasi .., płyniemy i tańczymy .... jagodzianki .., i piekna Joanna #besos#mg No i i Dawid :)) Besos , napisała na swoim Isnatgramie Magda Gessler.

Zobacz, jak Joanna Krupa bawiła się z przyjaciółmi na swoim wieczorze panieńskim!   ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!