Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O niej się mówi

Wiemy, kiedy odbędzie się ślub Joanny Krupy! 

Ceremonia tuż, tuż...!

Monika Katarzyna Krupska 3 sierpnia 2018 15:44
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Co za wspaniała wiadomość! Joanna Krupa już jutro stanie na ślubnym kobiercu. Modelka po raz drugi wyzna miłość Douglasowi Nunesowi. Gdzie dokładnie i o której odbędzie się uroczystość?

Ślub Joanny Krupy 

Dokładnie dwa dni temu pisaliśmy o szampańskim wieczorze panieńskim Joanny Krupy, a już dziś możemy poinformować was o ślubie. 39-latka po raz drugi na ślubnym kobiercu stanie już jutro w sobotę, 4 sierpnia.  Modelka związek z ukochanym sformalizowała już w USA, jednak para marzyła też o wyznaniu miłości przed Bogiem w Polsce. Ceremonia odbędzie się w Krakowie. Od piątku w stolicy Małopolski przebywa już Dawid Woliński oraz Joanna Jabłczyńska. 

„Cześć, gdzie się teraz wybierasz?”, zadał projektantowi pytanie jeden z fanów na Instagramie. „Na ślub Joanny K.”, odpisał późnym południem w piątek Dawid. 

Kilka dni temu w programie Dzień Dobry TVN gwiazda zapowiedziała, że zmieni nazwisko. „Będę się nazywać Krupa-Nunes”, oznajmiła. „Rozmawialiśmy o tym i postanowiłam, że zostawię człon "Krupa" i dodam jego nazwisko”, wyjaśniła gwiazda. 

Pannie młodej gratulujemy i czekamy na oficjalne zdjęcia! Jak myślicie, jaką sukienkę będzie miała Joanna?  

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.