Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O niej się mówi

Wiemy, kiedy odbędzie się ślub Joanny Krupy! 

Ceremonia tuż, tuż...!

Monika Katarzyna Krupska 3 sierpnia 2018 15:44
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Co za wspaniała wiadomość! Joanna Krupa już jutro stanie na ślubnym kobiercu. Modelka po raz drugi wyzna miłość Douglasowi Nunesowi. Gdzie dokładnie i o której odbędzie się uroczystość?

Ślub Joanny Krupy 

Dokładnie dwa dni temu pisaliśmy o szampańskim wieczorze panieńskim Joanny Krupy, a już dziś możemy poinformować was o ślubie. 39-latka po raz drugi na ślubnym kobiercu stanie już jutro w sobotę, 4 sierpnia.  Modelka związek z ukochanym sformalizowała już w USA, jednak para marzyła też o wyznaniu miłości przed Bogiem w Polsce. Ceremonia odbędzie się w Krakowie. Od piątku w stolicy Małopolski przebywa już Dawid Woliński oraz Joanna Jabłczyńska. 

„Cześć, gdzie się teraz wybierasz?”, zadał projektantowi pytanie jeden z fanów na Instagramie. „Na ślub Joanny K.”, odpisał późnym południem w piątek Dawid. 

Kilka dni temu w programie Dzień Dobry TVN gwiazda zapowiedziała, że zmieni nazwisko. „Będę się nazywać Krupa-Nunes”, oznajmiła. „Rozmawialiśmy o tym i postanowiłam, że zostawię człon "Krupa" i dodam jego nazwisko”, wyjaśniła gwiazda. 

Pannie młodej gratulujemy i czekamy na oficjalne zdjęcia! Jak myślicie, jaką sukienkę będzie miała Joanna?  

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.