Najmodniejsze torty ślubne 2024
Fot. Adobe Stock
trendy ślubne 2024

Ślub 2024: Oto najmodniejsze torty weselne tego sezonu. Trudno oderwać od nich wzrok!

Owoce, kwiaty, czy może perły?

Wiktoria Oskroba 24 kwietnia 2024 18:13
Najmodniejsze torty ślubne 2024
Fot. Adobe Stock

Podczas przyjęcia weselnego tort weselny to jeden z najważniejszych punktów programu. Nic dziwnego, że chcemy, by oprócz smaku, wyróżniał się także spektakularną formą i wyszukanymi dekoracjami. Wśród tegorocznych trendów ślubnych z pewnością każdy znajdzie coś, co nada naszej celebracji szczególnego charakteru. Oto najmodniejsze torty weselne na sezon 2024!

ZOBACZ TAKŻE: Te fryzury ślubne zrobią furorę w sezonie 2024! Od inspirowanych trendem balletcore po eleganckie upięcia

Najpiękniejsze torty ślubne na sezon 2024

Torty weselne 2024: w stylu glamour

Klasyczne białe torty na przyjęcie wesele to supermodna opcja, która podkreśla klarowną, ślubną kolorystykę. W tym sezonie będziemy zdobić je perłami, które dodadzą jeszcze więcej klasy, a także zdobieniami przypominającymi sztukaterię.

Torty weselne 2024: w stylu shabby chic

By uzyskać spójny efekt całej naszej uroczystości, warto zadbać o szczegóły. Jeśli wystrój sali weselnej oraz kwiatów utrzymany jest w stylu vintage, warto by taki też był tort. Modne torty w duchu retro to piętrowe naked lub semi-naked cake zdobione żywymi kwiatami w pastelowych odcieniach.

Najmodniejsze torty ślubne 2024
Fot. Adobe Stock

Torty weselne 2024: tort wegański

W związku z rosnącą świadomością żywieniową, wielu z nas decyduje się na dietę wegetariańską czy wegańską. Przyjęcie weselne nie musi oznaczać rezygnacji z naszych zwyczajów dietetycznych. Coraz popularniejsze stają się torty o smaku matcha.

Torty weselne 2024: tort w stylu eko

Potrzeba dbania o środowisko coraz częściej skłania nas do świadomych kroków w każdych okolicznościach. Wesele to szczególny moment, kiedy mamy okazję to manifestować. Coraz częściej w sposób symboliczny robimy to poprzez naturalistyczny tort ślubny. Zdobimy go np. świeżymi, sezonowymi owocami czy liśćmi roślin.

CZYTAJ TEŻ: Ślub 2024: Wygodne buty do sukni ślubnej. Piękne, o dostosowanym designie.

Jaki tort weselny wybierzecie w tym sezonie na Waszą uroczystość?  

Najmodniejsze torty ślubne 2024
Fot. Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.