najpiękniejsze desery z truskawkami
Fot. Adobe Stock
KUCHNIA 2021

Kuchnia 2021: modne i smaczne desery z truskawkami z Instagrama!

Sprawdź, jakie to proste!

Aleksandra Frankowska 3 lipca 2021 11:30
najpiękniejsze desery z truskawkami
Fot. Adobe Stock

Sezon na truskawki 2021 trwa w najlepsze. Te doskonałe, smaczne, soczyste i przypominające owoce, można kupić już w coraz lepszych cenach. Polskie truskawki cieszą się ogromną popularnością - lokalne, dojrzewające o konkretnej porze roku to prawdziwy rarytas. Uwielbiają je dzieci i dorośli, chociaż te najmłodsze najczęściej zjadają je z cukrem. Mimo wszystko to owoce słodkie, o pięknym kolorze i pełne witaminy C, a do tego... niemal pozbawione kalorii! Truskawki można zajadać bez wyrzutów sumienia!

Czytaj też: Kuchnia na wiosnę 2021 - pomysł na przepyszne ciasta z truskawkami!

Najpiękniejsze desery z truskawkami na Instagramie

Desery z truskawkami potrafią być nie tylko pyszne, ale również pięknie wyglądać. Instagram pełen jest inspirujących słodkości, które kuszą, aby szybko je zjeść. Truskawki z bitą śmietaną, ciasta z truskawkami, czy truskawkowe smoothies, to tylko niektóre z nich. Przygotowaliśmy dla Was galerię najsmaczniejszych i najpiękniejszych deserów z truskawkami, które być może zainspirują i Was do małych wariacji w kuchni! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.