najpiękniejsze desery z truskawkami
Fot. Adobe Stock
KUCHNIA 2021

Kuchnia 2021: modne i smaczne desery z truskawkami z Instagrama!

Sprawdź, jakie to proste!

Aleksandra Frankowska 11 czerwca 2021 12:27
najpiękniejsze desery z truskawkami
Fot. Adobe Stock

Sezon na truskawki 2021 trwa w najlepsze. Te doskonałe, smaczne, soczyste i przypominające owoce, można kupić już w coraz lepszych cenach. Polskie truskawki cieszą się ogromną popularnością - lokalne, dojrzewające o konkretnej porze roku to prawdziwy rarytas. Uwielbiają je dzieci i dorośli, chociaż te najmłodsze najczęściej zjadają je z cukrem. Mimo wszystko to owoce słodkie, o pięknym kolorze i pełne witaminy C, a do tego... niemal pozbawione kalorii! Truskawki można zajadać bez wyrzutów sumienia!

Czytaj też: Kuchnia na wiosnę 2021 - pomysł na przepyszne ciasta z truskawkami!

Najpiękniejsze desery z truskawkami na Instagramie

Desery z truskawkami potrafią być nie tylko pyszne, ale również pięknie wyglądać. Instagram pełen jest inspirujących słodkości, które kuszą, aby szybko je zjeść. Truskawki z bitą śmietaną, ciasta z truskawkami, czy truskawkowe smoothies, to tylko niektóre z nich. Przygotowaliśmy dla Was galerię najsmaczniejszych i najpiękniejszych deserów z truskawkami, które być może zainspirują i Was do małych wariacji w kuchni! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.