najpiękniejsze desery z truskawkami
Fot. Adobe Stock
KUCHNIA 2022

Kuchnia 2022: modne i smaczne desery z truskawkami z Instagrama!

Sprawdź, jakie to proste!

Aleksandra Frankowska 11 czerwca 2022 17:30
najpiękniejsze desery z truskawkami
Fot. Adobe Stock

Sezon na truskawki 2022 trwa w najlepsze. Te doskonałe, smaczne, soczyste i przypominające owoce, można kupić już w coraz lepszych cenach. Polskie truskawki cieszą się ogromną popularnością - lokalne, dojrzewające o konkretnej porze roku to prawdziwy rarytas. Uwielbiają je dzieci i dorośli, chociaż te najmłodsze najczęściej zjadają je z cukrem. Mimo wszystko to owoce słodkie, o pięknym kolorze i pełne witaminy C, a do tego... niemal pozbawione kalorii! Truskawki można zajadać bez wyrzutów sumienia!

CZYTAJ TEŻ: Kwiatowe damskie perfumy na wiosnę 2022

Najpiękniejsze desery z truskawkami na Instagramie

Desery z truskawkami potrafią być nie tylko pyszne, ale również pięknie wyglądać. Instagram pełen jest inspirujących słodkości, które kuszą, aby szybko je zjeść. Truskawki z bitą śmietaną, ciasta z truskawkami, czy truskawkowe smoothies, to tylko niektóre z nich. Przygotowaliśmy dla Was galerię najsmaczniejszych i najpiękniejszych deserów z truskawkami, które być może zainspirują i Was do małych wariacji w kuchni! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.