najpiękniejsze desery z truskawkami
Fot. Adobe Stock
KUCHNIA 2021

Kuchnia 2021: modne i smaczne desery z truskawkami z Instagrama!

Sprawdź, jakie to proste!

Aleksandra Frankowska 3 lipca 2021 11:30
najpiękniejsze desery z truskawkami
Fot. Adobe Stock

Sezon na truskawki 2021 trwa w najlepsze. Te doskonałe, smaczne, soczyste i przypominające owoce, można kupić już w coraz lepszych cenach. Polskie truskawki cieszą się ogromną popularnością - lokalne, dojrzewające o konkretnej porze roku to prawdziwy rarytas. Uwielbiają je dzieci i dorośli, chociaż te najmłodsze najczęściej zjadają je z cukrem. Mimo wszystko to owoce słodkie, o pięknym kolorze i pełne witaminy C, a do tego... niemal pozbawione kalorii! Truskawki można zajadać bez wyrzutów sumienia!

Czytaj też: Kuchnia na wiosnę 2021 - pomysł na przepyszne ciasta z truskawkami!

Najpiękniejsze desery z truskawkami na Instagramie

Desery z truskawkami potrafią być nie tylko pyszne, ale również pięknie wyglądać. Instagram pełen jest inspirujących słodkości, które kuszą, aby szybko je zjeść. Truskawki z bitą śmietaną, ciasta z truskawkami, czy truskawkowe smoothies, to tylko niektóre z nich. Przygotowaliśmy dla Was galerię najsmaczniejszych i najpiękniejszych deserów z truskawkami, które być może zainspirują i Was do małych wariacji w kuchni! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?