To cukiernicze dzieła sztuki!

Ksenia Krasko 15 marca 2019 16:00

Niezależnie od tego, czy sama uwielbiasz pieczenie, czy po prostu fascynują Cię zdjęcia pysznych ciast, babeczek i innych smakołyków – kreatywność tych "słodkich" profili na Instagramie jest fascynująca! Te cukiernicze dzieła sztuki wzbudzają prawdziwy zachwyt. Są na tyle doskonałe, że aż ciężko uwierzyć, że można je zjeść.

Świętujemy dziś dzień Piekarzy i Cukierników, więc w Twoim menu nie może zabraknąć czegoś słodkiego. Oprócz delektowania się smakiem, naciesz swoje oczy – oto najpiękniejsze desery na Instagramie!  

1/7
Copyright @instagram.com/hol_fox/
1/7

@hol_fox

To najśliczniejsze ciasteczka na Instagramie! Kolory tych niesamowitych słodyczy przypominają całą paletę barw Pantone. Dobra wiadomość – wypieki są dostępne na portalu Etsy.

2/7
Copyright @instagram.com/ciastkazkremem/
2/7

@ciastkazkremem

Zajrzyj na ten profil, jeśli fascynują Cię piękne torty (i nie tylko)! Uważnie śledź wpisy, aby nie stracić okazji na zobaczenie – i spróbowanie, oczywiście – tych pyszności.

3/7
Copyright @instagram.com/sarah_fel/
3/7

@sarah_fel

Cudowne desery przedstawione są na pięknych zdjęciach, utrzymanych w zachęcającej tonacji. Prawdziwa gratka dla fanek estetyki!

4/7
Copyright @instagram.com/minimalistbaker/
4/7

@minimalistbaker

Jeśli uwielbiasz desery, które nie wymagają pieczenia w piekarniku, koniecznie śledź ten profil. Te przepisy wymagają tylko jednej miski i mniej niż 10 składników!

5/7
Copyright @instagram.com/thecakeblog/
5/7

@thecakeblog

Poszukujesz inspiracji na naprawdę zachwycający tort? Ten profil jest tym, czego potrzebujesz.

6/7
Copyright @instagram.com/mrs_kitchen_fairy/
6/7

@mrs_kitchen_fairy

Ciężko w to uwierzyć, ale te pyszności nie zawierają... cukru! Obok tak przepięknych i zdrowych słodyczy nie da się przejść obojętnie.

7/7
Copyright @instagram.com/linda_lomelino/
7/7

@linda_lomelino

Właścicielka profilu ma prawdziwą obsesję na punkcie pysznych deserów i... pięknych zdjęć. Ten Instagram to prawdziwa uczta dla oczu!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.